Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Felfelé nyalni, lefelé rúgni"?

"Felfelé nyalni, lefelé rúgni"?

Figyelt kérdés
Ez jellemzi a sok munkahelyet?
2023. dec. 16. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#9 vagy azoknál, akik idővel egy szinttel magasabb pozícióba szeretnének kerülni.
2023. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Nyalni, de csak szexben. Mondjuk én nem szeretem ha büdös a p*csa.
2023. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
#9 csomó ember van, aki nem tervez előrelépést. Elvan a maga kis szintjén. Aztán ha mégis feljebbléptetik, onnantól beindul a törekvés.
2023. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen. Van egy kollégám, olyan analfabéta szó szerint, hogy a saját nevét nem tudja helyesen leírni, mert mindennap látom a jegyzőkönyveit, amiket nekem is alá kell írnom, és rendesen ki vagyok akadva hogy miket ír mi helyett. 100%-osan biztos vagyok abban, hogy írástudatlan, csak leplezi. Ennek ellenére előadja mindenkinek, hogy itt ő a főnök, ő diktál, ha bármi van akkor egyből hívja a valòdi főnököt, és spicliskedik, levideòzza titokban az összes kollégát/konkrétan még azt is, hogy valamelyik mosdóba megy/, és utána azt állítja, hogy xy hazament, stb. Közben ő valóban hazajárkál munkaidőben, meg háromszor elmegy boltban, agyatlanul lövöldözik vadászpuskával éjszakánként/pedig vasútállomáson dolgozunk, ahol emberek járkálnak, meg gépek, vonatok, stb/, és ezen vihorászik. Már 3 embert kirùgatott. Mindenkinek elhord mindenkit mindennek, pl engem kibeszél X kollégámnak, amikor meg velem beszél, akkor X kollégánkat szarja el mindennek. A főnöknek viszont kiskedvence, és ha tehetné akkor a nyelvét egyből a főnök valagába varratná, hogy 24 órában ki tudja nyalni a se ggét.

Undorító az ilyen. Már azon is gondolkodtam, hogy megverem, csak az a baj, hogy nem érné meg.

2023. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14 ilyen típus minden nagyobb létszámú helyen van. Én azt nem értem, h ezeket miért szeretik a főnökök? Ha valaki itt főnök és van ilyen pincsikutyája mondja már el, h miért tartja? XD
2023. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14, csoportosan agyonverni az ilyet egy sötét sikátorban.
2023. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15, de ez még csak nem is nagyobb létszámú hely, mert két körzet van egymás mellett, és összesen vagyunk öten, mi váltjuk egymást ezzel a pincsi kutyával, a mellettünk lévőek meg hárman váltogatják egymást, és ennyi. Egy műszakban ketten vagyunk bent tehát, de nem kell együtt dolgozni, mert mindenkinek megvan a saját területén a saját feladata, és ha nem mész àt direkt a kollégádhoz, akkor még beszélni sem kell vele egésznap. De még így is képes a feszültséget generálni folyamatosan ez az agyhalott, mert ez direkt átjárkál mindenkihez, feltart mindenkit/engem is, mikor váltjuk egymást/, és mindenkit lehord minden szemétnek, undorító patkánynak, szerinte mindenki hazajár, meg lop, meg putriban él, stb. Közben magát nézné meg, mert nem messze van egy roncs lakòkocsija, ahova behívott egyszer és tele van az egész egérrel, de azon is csak vihorászik. De az ilyen ember szól le mindenkit, hogy ki hogy végzi a munkáját, meg ki hol/miben lakik.
2023. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Kései Sirató ***** válasza:
Ez egy mondás, de úgy van, hogy felfelé nyal, lefelé tapos.
jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
18: Egész pontosan: Lefele tapos, oldalra könyököl, felfele nyal.
jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kb. 1 órától kezdve kapod meg a munkahelyi morálról szóló kifejtést. A pockocskáktól az ördög seggéig:

https://www.youtube.com/watch?v=O6Z8Pgtk_5E

jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!