Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori az ilyen...

Mennyire gyakori az ilyen barátias csapat diplomás munkakörben?

Figyelt kérdés

A kollégáim munkaidőn kívül együtt söröznek, járnak meccset nézni vagy éppen focizni, még nyaralni is néha együtt mennek. Munkaidőn kívül hetente többször is találkoznak egymással.


Nekem ez nagyon fura. Oké, hogy jóban vagy valakivel, de ha munkában meg munka után is velük vagy, akkor már bőven többet vagy velük, mint a családoddal.


Te szívesen lennél a fentiek részese?



2023. nov. 12. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egyáltalán nem gyakori, persze ettől még van ilyen.

Egy bizonyos szintig akár részesen is lennék ilyennek, de a heti többszöri alkalom, meg a közös nyaralás már nekem sok.

A havi 1-2 munkaidőn kívüli program még okés, ha tényleg jó a csapat.

2023. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én munkahelyemen 5-en vagyunk, ülünk reggelikor az asztalnál és mindenki kussol. Néha próbáltam bedobni 1-1 témát, de semmi viszont reakció. Majdnem 1 éve dolgozom velük, de azt se tudom, h van e családjuk, valakiről még azt se, h melyik településen él. És nem csak velem ilyenek, egymással sem beszélgetnek.


Hidd el, a te munkahelyed lékköre a jobb, én 100x inkább oda tartoznék. Amúgy sztem az ember mindig is a saját közegében barátkozok leginkább. Óvoda, iskola, munkahely.

2023. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok közéjük tartozni.
2023. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Anno, amíg nem volt családom, addig nagyon szívesen. Mondjuk akkoriban sokat is mentünk mindenfele az akkori kollégákkal.

Most, hogy kis gyerekeim vannak nem férne ez bele.

2023. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2


"Majdnem 1 éve dolgozom velük, de azt se tudom, h van e családjuk" huh ez durva.


Nem rossz a munkahelyi légkör amúgy.

2023. nov. 12. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Család mellett is lehetnek barátai az embereknek.
2023. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm munkahelyén is így van.
2023. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez (is) jellemző. Vannak, akik találtak nagyon jó barátokat, és eljárnak együtt nyaralni, meccsre, kiállításra is. Én inkább csak iszogatásra meg pizzázásra szoktam pár emberrel elmenni. Van olyan is, aki nem jár ilyen eseményekre, őt se nézi ki senki, meg olyan is, aki csak néha, mert van család / gyerek. Ez mindenkinek a maga döntése kell, hogy legyen. És addig jó, amíg van annyira jó a csapat, hogy ilyen kapcsolatok ki tudnak alakulni, és nem a fúrás megy 24/7.
2023. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!