Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek elő szokott fordulni,...

Veletek elő szokott fordulni, hogy a szabadnapotokon keres a főnökötök?

Figyelt kérdés

Ha igen, ti ezt hogy kezelitek?

Ha nem, akkor mit tennél, ha keresne munka ügyben?


2023. nov. 2. 17:08
1 2
 11/17 Metionin ***** válasza:
Eleve csak vészhelyzetben kereshetnek telefonon pl. ha sokat késtem munkából és arra gyanakodnak, hogy valami baj van. Egyébként a céges teamsen vagy outlookon keresnek, azt viszont nem használom hétvégén (és ők sem).
2023. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
9: A főnököd honnan tudta, hogy a Balatonon pontosan hol nyaralsz, és hogy éppen melyik étkezdében eszel?🤔
2023. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Röviden lerendezem és kész. A pozíció, iparág sajátja. Előfordul, hogy keresnek. Nem csinálok belőle ügyet.
2023. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vendéglátóiparban dolgozom. Amikor heti hét napban üzemelő helyeken melóztam, megesett, hogy felhívtak a szabadnapjaimon, hogy nem tudnék-e bemenni, mert xy kolléga megbetegedett vagy sürgős elintéznivaló miatt szabadságot kért, meg ilyenek. Az esetek 95%-ában símán nemet mondtam (a maradék 5%-ban kellett az extra pénz). Pedig volt, hogy úgy könyörögtek, mintha becsődölne a hely vagy a harmadik világháború törne ki, ha nem megyek be. Az ilyenfajta szóbeli manipulációkra, érzelmi zsarolásokra én totál immunis vagyok.
2023. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szabadnapon? Előző munkahelyemen még táppénz alatt is berángattak. Mondjuk utánna nem sokkal váltottam is.

A mostani helyen nem divat a szabadnapos kollégát zargatni. Esetleg csak akkor, ha tényleg nagyon nagy gáz van.

2023. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem szokott.

Ha mégis megtenné, nem venném fel / nem válaszolnék és kész.

2023. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szolovjov ***** válasza:
Előfordul, nem szoktam felvenni a telefont. Kikérem magamnak a zaklatást a pihenőnapjaimon.
2023. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!