Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Veletek elő szokott fordulni,...

Veletek elő szokott fordulni, hogy a szabadnapotokon keres a főnökötök?

Figyelt kérdés

Ha igen, ti ezt hogy kezelitek?

Ha nem, akkor mit tennél, ha keresne munka ügyben?


2023. nov. 2. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Felhívom a figyelmét, hogy szabadnapos vagyok aztán átadom asszonynak a telót, hogy rendezzék le ki a főnök.

Még sosem kellett szabadnapon bemennem.

Asszony a konkurenciánál hres és azt mondja ha úgy összeveszik a főnökkel, hogy kirúg akkor felvesz hozzájuk.

2023. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem veszem fel a telefont, nem vagyok munkában, nem vagyok szabadnapomon fizetve, ergo ne keressenek, bármi is van, oldják meg, ahogy tudják.
2023. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2, és utána nem neheztelnek? Megy minden tovább mintha misem történt volna?
2023. nov. 2. 17:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Már megszokták, hogy nem veszem fel, elejétől kezdve csináltam így, mert előző helyemen mindig zaklattak akár vasárnap este is, volt, hogy be is mentem, ki meg nem fizették. Szóval én ilyet nem játszok, hogy ingyen dolgozom, vagy kifizeti, vagy ha nem akarja, békénhagy.
2023. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég szabin voltam, és kerestek, de e-mailben legalább, egy olyan dologban, amiben benn csak én vagyok kompetens. Sűrű elnézéskérések közepette, amiért a szabadságom alatt zavartak.

Így, hogy igazából eléggé sürgős volt, és korrektek voltak, és elnézést kértek, így még aznap megválaszoltam. Nem került sok erőfeszítésbe, és igazából az én hibám, hogy minden pittyenésnél előveszem és megnézem a telefonom, de így se válaszoltam meg ott rögtön, a múzeumban, ahol voltam, csak este.

Ha hívott volna valaki, tuti kinyomom.

2023. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tudja semmilyen személyes elérhetőségemet, szabadnapon meg hozzá sem érek a céges laptophoz, amivel tudnám tartani a kapcsolatot a főnökkel. Eléggé korlátozva van, nagyon akarnom kellene hogy tudjam saját gépről, telóról olvasni az üzeneteket, valószínűleg egyedül nem is menne, illetve ha kiderül, bajba kerülhetnék hivatalosan. (céges protokoll)
2023. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem, szerencsére nem szoktak. Egyszer fordult elő, hogy az egyik munkatársam kórházba került egy kisebb baleset miatt és akkor a beosztásokat azonnal át kellett szervezni, de ilyen helyzetben természetesen nem állt nekem feljebb.
2023. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Ha szabadnapon hív a főnök, az azt jelenti hogy nem csináltad meg amit munkaidőben kellett volna, ezért szabadnapon be kell pótolni!
2023. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Közel 40 éve előfordult. Egyszer! Épp a szabadságomat kezdtem, a Balatonon a feleségemmel, gyerekekkel. Az étkezdében ebéd közben jött oda a pincér, hogy telefonon keresnek. (Mobil még nem volt.) Kiderült, hogy a főnököm valami talán sohasem létezett közműtérkép hiánya miatt nem tud fingani. Szerette volna, ha kocsiba hajtogatom habtestemet,hazamegyek és azon nyomban előkerítem neki. Úgy elkapott a harctéri ideg, olyanokat mondtam, hogy biztos voltam benne, kereshetek másik állást. De mégse rúgtak ki, sőt respektem lett a cégnél.
2023. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Munkahelyi határmeghúzás vagy váltás.

Nem értelek amúgy, miért nem mondasz német és kész?

Vagyis értem, de ez sajnos pszichoterápia.

2023. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!