Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem untátok meg még a munkásem...

Nem untátok meg még a munkásemberséget. Állandó munka kevés pénzért ?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 20:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%
20# Mondjuk egy közepes színvonalon élsz! Úgy hogy még félre is tudsz tenni! És esetleg egy évbe egyszer elmenni nyaralni bár az már luxus! Mondjuk 300-350 ezer azt mondom elég!
2023. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan, hogy közepes színvonal. Nettó 300-at ki nem keres meg?
2023. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%

#21

Nettó 270. Párommal együtt élünk saját lakásban, nincs hitel, nincs autó , nincs gyerek, nincs káros szenvedély.


Nyaralás tavaly 2, idén egy nagyobb. Félre is tudunk tenni.

2023. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értesz munkásemberség alatt. Mert pl tapasztalom hogy egy multiban is csapágyasra hajtják az embert. Annyi hogy irodában ülhet egy gép előtt. A stresszt amit a (külföldi) vezetőség rád helyez az embertelen határidejükkel, szerintem nem lehet kompenzálni. Nincs hétvégéd, nincs szabadság, a nap 8 órázást meg elfelejtheted egy idő után mert simán elvárják hogy 10-12 órákat legyél bent, és nem fxszt verni, hanem szellemi munkát. Egy idő után kiégsz, ez elkerülhetetlen
2023. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettem keveset keresni ezért továbbképeztem magam és kerestem rendesen fizető helyet.
2023. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25# Az mit takar?
2023. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Megtanultam angolul és programozni.

Ezekkel már lehet jól fizető állást szerezni.

2023. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
59%

"A magyarok többségének az Isten pénze se lenne elég.


- Nyugati árak vagy még drágább, kelet balkáni (Bulgária szint) fizetések.


"A fizetéshez kéne igazítani az igényeket."


-Magyarországon a ruházkodás, lakás, autó, egészségügyi szolgáltatás, élelembeszerzés már szinte privilégium.


Plusz, lehet vállalni plusz munkát is, ha kevésnek érzi a fizetését."


- Hétfőtől Péntekig, a napi 8 órában férjen bele! Hétvége a családé!

A rabszolgarendszerben volt divat a 24 órás készenlét! Fizetség az egy tál étel.

2023. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

De, igazából már az első kiégésem táján meguntam, ez volt 10 éve. Irodai munkás vagyok, piacképesnek mondott diplomával, tapasztalatokkal, nyelvtudással miegymással.

Azóta, ahogy mondani szoktam, a pohár be van telve, elég bele egy-két csöpp a munkahelyi szennyből és már ömlik is kifelé!

A második kiégésem 4-5 éve lehetett. Addigra tovább képeztem magam és hajtottam is mint az állat hogy jöjjenek az eredmények. Jöttek is, egy mentális reccs, kapcsolati és anyagi csőd.

Azóta már talpra álltam és találtam méginkább testhez álló és komolyabb melót de sajnos ugyanez lett a vége.

3 kiégésnél tartok de ki számolja?!"

Most is képezem magam, a kirúgás szélén vagyok ezért keresem az új helyem. Annyi helyen voltam már hogy abszolút nem vesznek már komolyan.

Mondhatnám nekik is hogy kiégés kiégés után az eddigi 'karrier' de az ugyanúgy CV=kuka mint a mostani mellébeszéléseim.

Gyár, iroda, vendéglátás, mezőgazdaság... mindegy igazából, igavonó baromként kell magunkra tekinteni és hajtani a totális megroggyanásig. B lehetőség a nincstelenség, hajlektalanság, azt meg ki akarja.

2023. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!