Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanárként mennyi időt töltesz...

Tanárként mennyi időt töltesz a hétvégén az iskolai munkáddal?

Figyelt kérdés
Miket csinálsz, mennyit készülsz az órákra?

2023. szept. 23. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Laptop töltőre dugása, cipőtisztítás, ruha kipakolása, lábam borotválása. Olyan 30 perc.
2023. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Én akiket ismerek, azok semennyit.
2023. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Minek és mit kellene készülni? A matematika örök. Az évszámok a történelemben nem változnak, és a tehénnek sem lesz több lába, ami a biológiaoktatást befolyásolná. Nyomtatni meg nem itthon fogok az 100%.
2023. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Semennyit.
2023. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon jó tanárok válaszoltak:D de minek válaszolsz ha nem vagy tanár?

Én már otthagytam a pályát, pont ilyenek miatt, hogy az egész vasárnapom ráment a készülésre, javításra. Néha még szombaton is neki ültem, hogy vasárnap kevesebb legyen.

Az ilyeneknek, akik meg írják hogy a történelem meg a matek nem változik, akkor dobjon már össze egy ppt-t az első világháborúból, jegyzettel, képekkel, meg tervezzen meg csak 45 percet. Gyökér.

2023. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

5.-re.


- Dolgozatot nem javítok idehaza, kijavítom a suliban, főleg, hogy én többnyire A-B-C-D válaszolós és X-elős dolgozatokat íratok, ha megtehetem.

- Az anyag megvan pendrive-on, csak előveszem, és nyomtatom, de a suliban, vagy nekem kéne fizetnem a papírt meg a festéket?

- Én legalább tanítok.


Gyökér.

2023. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
6, hát akkor komoly témazárókat írathatsz, ha x-elos válaszok vannak. Egy óvodás is megírja.
2023. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
7. És? Nincs bukás, és mindenki boldog. A gyerek, a szülő, a tanári kar, az igazgató, ...
2023. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak éppen tudás nincs a dolgo mögött. Hát igen, így végül is tényleg nem kell készülni:)
2023. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"A matematika örök. Az évszámok a történelemben nem változnak, és a tehénnek sem lesz több lába, ami a biológiaoktatást befolyásolná."


A kérdés csak az, hogy hogyan mondod el...

Nem tudom miért gondolják egyesek, hogy a tanítás az adatok ledarálásáról szól. :(

2023. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!