Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék jobb/gyorsabb?

Hogyan lehetnék jobb/gyorsabb?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni szakács segédként. Én 20-30 szál ciigit szívtam el naponta 21 évesen. A munkahelyen (1 hónapja vagyok itt), 14 óra alatt 2-3 cigire engedtek ki, ezért nehezen, de átszoktam e-cigire. 8 éve dohányzok és nagyon nehezen tudtam átszokni, de muszáj volt mert baszogattak, hogy sok a 2-3 cigi 14 óra alatt. Majd nem mentem ki cigizni, hanem bent e-cigiztem. Aztán elkezdtek szivatni, hogy nagyon lassú vagyok. Az a gond, hogy a térdemmel gond van és meg kell műteni, de sajnos még nem tudom ezt elintézni. Ezért vagyok lassú és ezt tudják is, mert térd merevítőben jártam dolgozni egy ideig, de már nem hordom. Mit tudnék tenni, hogy gyorsabb legyek? Ha futok, nagyon fáj a lábam. Emiatt folyamatosan kapom a szivatásokat és persze még nem tudom, hogy a hűtőkben minek hol a helye és emiatt is szivatnak folyamatosan, hogy miért nem jegyeztem meg?

2023. szept. 18. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A cigarettáról szokj le, a munkádat meg próbáld úgy szervezni hogy ne kelljen szaladgálni ha elkerülheted. Pl: legyen egy kis magán kukád, így nem kell a nagykukához futnod, hanem egybe viszed ki.
2023. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vendéglátóztam vagy nyolc évig, és kimehettem cigizni, ha épp nem volt dolgom. Kb. 5-6 szálat szívtam el a 12-14 óra alatt. Nálunk benn nem lehetett e-cigizni, de igazából igényem se lett volna több cigire, csak azért mentem ki sokszor, mert hogy ki tudja, legközelebb mikor lesz amjd lehetőségem.

Hát igazán megjegyezhetnéd, mi hol van a hűtőben, és nem értem, a térded hogy gátol meg abban, hogy gyorsabban apríts zöldségeket, húst? Vagy csak annyi a dolgod, hogy cuccokat hozz ki a hűtőből, meg a szárazáruból? Mert akkor meg el kell fogadni, hogy nem ez a te helyed, ha mobilitási problémáid vannak. Egyébként nem olyan hatalmasok ezek a konyhák, hogy sokezer lépést tegyél meg egy nap, amíg elmész egy újabb adag kukoricáért a hűtőbe.

A magánkuka jó ötlet, én még akkor is egy kis szatyorba gyűjtöm a szemetet, ha otthon főzök, pedig kettő méterre van a kuka, de nincs kedvem kétpercenként odamenni, hanem majd egyben kidobom.


A munkatársaid mennyit cigiznek? Mennyi nem cigizős szünetet tartanak? Mekkora a hely, ahol dolgozol, mennyi lépést teszel meg naponta?

2023. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!