Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lesznek bunkok a munkatá...

Miért lesznek bunkok a munkatársak 3 hónap után?

Figyelt kérdés

Miért lett ez így divat?

Régen még az elején voltak olyanok aztán rendesek most meg fordítva.

Miért nem tudják az újakat elfogadni?



2023. szept. 11. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem lesznek.


Nem divat.


Még mindig nem az az általános, amit Te tapasztalsz.

2023. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Velem az volt a bajuk, hogy "túl sok pénzt kapok, amit nem érdemlek meg." Szóval lehet neked is a pénz áll a háttérben.
2023. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Amellett, amit 2-es mond, van még az a jelenség, hogy a munkavállaló 3 hónap után sem tudja hozni az elvárt teljesítményt, a kollégák azt érzik, hiába beszélnek neki, hiába adnak tanácsokat, módszereket, sorra el van cseszve minden, amit csinál. Egy idő után hiába kedves az új kolléga, közutálat tárgya lesz, mert a teljesítményéből ítélik azt, hogy életképtelen és közösségi, csapatmunkára alkalmatlan.
2023. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cameroon ***** válasza:
96%
Rossz társaság, nem a te közeged én patikában vagyok ugyanígy ha találok mást lelépek
2023. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
80%
Nalunk aki utanam jött több mint 100-al többet kapott és én tanitottam be. Elég idegesítő volt. Raadasul 3 gyerekes anyuka volt folyton roluk beszelt, marmint a gyerekekről
2023. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi idő, amíg megismernek.
2023. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bármi amit rosszul csinál a cég, az könnyen ,,lefelé csorog'' sebezhetőségi sorrend szerint, és ilyenkor akár véletlenszerű kis különbségek is könnyen válhatnak önerősítő folyamatok elindítójává. Meg amúgy is eléggé köcsög ország vagyunk (jó mondjuk USA-ban, Dél Koreában is vannak súlyos társadalompatológiák, de ez nem nagy vigasz), nomeg nálunk az áldozathibáztatás is van, meg a munkahelyi sebezhtőségnek is sok formája van. Főnöki bullyingot mindenképp könnyen átvesznek a munkatársak, de akár sima munkatársi súrlódás is befodulhat csoportos bántalmazásba.
2023. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Velem kapcsolatban is 3 hónap után mentek át bunkóba. Mint kiderült, akkor tudták meg, hogy a kedvenckéjüket (aki helyett engem felvettek) nem fogják visszavenni (max.másik osztályra.)
2023. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint gyesről.
2023. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki buta , csak te vagy helikopter.
2023. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!