Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki busztársaság tulajdonosa...

Aki busztársaság tulajdonosa az milliomos ember?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Nem, mert mindig lerobbanak a buszok es javittatni kell.

Ezek az emberek altalaban minuszba jonnek ki egy honapra, a kozjo foglalkoztatja őket, ezert minden pénzüket fejlesztesbe oltik, hogy az utasok elegedettsege nojjon.

2023. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem jön csak úgy magától a pénz
2023. aug. 9. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
#2. De, a 6:40-essel. 😅
2023. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2#, kérdező...

1# válaszoló akkora szarkazmust használt, mint egy csillag, és te tényleg nem látod?


Lefordítom szarkazmusból Magyarra.

Igen, hiába adnak silány fizut azoknak is, akik a lerobbant szarokat javítják.

Ezek az emberek mindig borzalmasan nagy pluszba jönnek ki, le se fossák a közjót, ezért nincs normális fűtés, hűtés rendszer, csak néha valami random, ami miatt fáj mindened, vagy 30 fok van bent mikor kint -10. Nincs semmilyen fejlesztés se semmilyen busz társaságnál. Te láttál valamilyen fejlesztést? Mennyi idős vagy? Én közel 20 éve használom a bkv-t és azóta nem tapasztaltam fejlődést. Te sem, még ha azt hiszed is.

2023. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!