Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire reális az hogy egy...

Mennyire reális az hogy egy munkavállaló nem adhatja ki a főnök telefonszámát?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalost?
2023. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen. Engem ki is rúgnának, ha bárkinek a privát telefonszámát megadnám bárki másnak.

De persze azt, hogy mikor lesz bent legközelebb a főnök, azt elmondhatom. Vagy felírhatom a kérdező telefonszámát, hogy üzenetben eljuttassam a főnöknek, hogy kereste. Vagy a céges emailcímét is megadhatom. De a telefonszámot soha senkinek.

2023. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben.


Ügyfélszolgálat van erre a célra publikus telefonszámokkal.

2023. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Amikor ügyfélszolgálaton dolgoztam (bank), akkor egy ügyfél azért tett panaszt, mert nem adtam ki neki egy bankigazgató mobilszámát.


Szerintem sehol nem szabad csak úgy kiadni privát telefonszámot.

2023. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hogy a felettesem/kollégáim számát, de konkrétan senkinek a számát nem adom ki.


Ennek nagyon egyszerű oka van: én mindig magamból indulok ki. Ennek következtében én sem örülnék, ha valaki felhívna, hogy az XY adta meg a számomat. Már csak azért, mert ha én magam nem adtam meg neki, annak oka volt. Ha kell valakinek a számom, jöjjön oda, aztán kérje el. Vagy megadom, vagy nem. Na, ugyanígy van fordított esetben is. Ha kell az XY száma, kérd el tőle, ha megadja akkor jó, ha meg nem, így jártál.

2023. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem adják a főnök telefonszámát. Neki nem az ügyfelezés a dolga. Sokan azt hiszik tévesen, hogy ha az ügyfeles nem ad neki igazat mindenben, akkor ő majd beszél a főnökkel. Ez nem így megy, ezer kizárólag fontosabb dolga van egy ingerült ügyfél sértődésénél. Ha más a gond, ami jogos, és az ügyfeles nem tudja esetleg megoldani, akkor tájékoztat, hogy mikor tudsz személyesen találkozni vele, és megbeszélni.

Leendő partnercégeknek meg időpontot szoktak egyeztetni előre a főnivel.

2023. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem örülnék ha bárki kiadná a számomat, így én se teszem azt, az adott illető beleegyezése nélkül. Még akkor sem ha nem a szívem csücske az illető.

De hogy hivatalosabb vízekre evezzek, nálunk a szerződésbe is bele foglalták a titoktartási résznél hogy a feletteseink számát csakis az ő engedélyeikkel, kérésükre adhatjuk tovább. Ha az ügyfélnek panasza van,vagy bárki bármi másik okból keresné a főnököt akkor arra ott az ügyfélszolgálat. Ha valami olyan van akkor az ügyfélszolgálat amúgy is kapcsolatba lép a főnökkel.

2023. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a privát telefonszámra gondoltam hanem a cégesre. Elmondom honnan jött ez a kérdés, egy ismerősöm azt mondja beszervezett egy melóhelyre de nem igen bízok meg benne, így kértem hogy adja oda a főnök számát hogy tudjak vele beszélni. És a fentebb írtakra hivatkozva nem adta oda.
2023. júl. 28. 18:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fent az elérhetősége honlapon? Valahogy csak fel lehet hívni? Mélben felvenni vele a kapcsolatot? Nekem ez furcsa, igaz, nem dolgoztam nagy cégnél, de ahol igen, ott volt a főnöknek megadható hivatalos telefonszáma.
2023. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez egy pékség, leelenőriztem. Van weboldaluk de ott nincs fent a főnök telefonszáma csak egy hr-es e-mail címe.
2023. júl. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!