Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan koptassam le a kollègámat?

Hogyan koptassam le a kollègámat?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, és a munkahelyemen van egy 60 éves kollégám aki állandóan nyomul. Elhalmoz mindenféle ajándékokkal, folyton el akar vinni kocsival és ölelget meg a nyakamat szimatolja. Aztán mindig a fenekemről beszél, hogy le ne fogyjak mert a nagyfenekekbe jó kapaszkodni…Főnöknek hiába szólnék ő is ilyen, vele is csak akkor beszélek vagy megyek be hozzá az irodájába ha nagyon muszáj. Ez kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát? Sajnos nem tudom elkerülni mert együtt dolgozunk… mi a fenét csináljak?
2023. júl. 20. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
De miért hagyod könyörgöm??? Hihetetlen, hogy magyarázni kell.
2023. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején el kellett volna hajtanod.
2023. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nekem egyszer ölelte át a derekamat hátulról a helyi "Casanova" (saját magát nevezte így a kolléga). Egy teli műanyag irattartó papucs volt a kezemben, úgy oldalba vágtam a sarkával, hogy minden kiesett belőle. De a pasi soha többet nem nyúlt hozzám, még véletlenül se, inkább kikerült a folyosón is.
2023. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki kel ábrándítani, lássa hogy ez sok, szólj rá hogy légy szíves ezt fejezed be, semmi akkor főnök, ha az se, elkel jönni, mert rossz vége lesz...
2023. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Amikor szimatolgat, akkor érdemes cselekedni!

Sarokkal a lábfejét vagy a sípcsontját tudod megkínálni, amikor háttal vagy neki, szemben állva meg az ülepét, sípcsontját, előre rúgással. De amikor rászánod magad erre, akkor ne kíméld! Amikor fogdos, egyszerűen törd el az egyik ujját! Az ilyen szemétládák csak ebből értenek!

2023. júl. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ez a fazon 30 éve itt dolgozik, és a területi igazgató jóbarátja. Ő innen fixen nem megy el. A főnök 5 éve van itt, és “ csak “ a felettesünk, az igazgató szava sokkal többet ér. Borzasztóan kellemetlen, mert egy mozdulattal ez a kollégám kirúgathatna, erre az állásra meg borzasztóan szükségem van.
2023. júl. 24. 09:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Szólj rá nyomatékosan, ha nem segít, a főnöknek is van főnöke, láttam már olyat hogy gyár igazgatót ordítva rúgtak ki, munkás bejelentése miatt, és mehetett haza gyalog, pedig előtte ő volt az atya úr isten, aki felet senki nem ál És mondom egy, még próba idős munkás nyomta fel....
2023. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!