Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is így van,...

Más munkahelyen is így van, hogy a főnök kinevez egy dolgozót aki, megmondja tutit és csak annak a szavára ad? (Pénzügy és számvitel terület)

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol
2023. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2023. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A besugó rendszer meg seggnyaó rendszer sosem fog inen kikopni.
2023. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk inkább itt tart egy nyugdíjast, aki nyal neki, de akinek amúgy a melója semmit se ér meg félóránként kimászkál bagózni, és a nyugdíjas meg az én szavamra nem ad semmit, pedig alkalmazottként vannak olyan dolgok, amit a főnöknél is jobban tudok. De amúgy igen, a 3-assal egyetértek, ez a rendszer mindig jelen lesz. (szintén számvitel terület)
2023. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ....


A főnöknek - már aki ért is hozzá - nem kell feltétlenül mindig bent lenni a munkahelyen és ott lenni mindenhol, mégis mindig tudja, hogy melyik dolgozója mikor éppen mit csinál.


Ehhez lehet, kell neki egy vamzer, aki súg neki rendszeresen a többiekről + egyúttal betölti a kisgóré szerepét is, amíg "el presidente" távol van.


Nálunk is volt ilyen.... a csapatépítőn, Siófokon bele is dobtuk a balatonba.....


A pénzügy - számvitel az a terület, ahol még szakmailag is lehet értelme ennek.

Nem minden könyvelő van ugyanazon a szinten.

A sok analitikus könyvelő fölött lehet pl. egy mérlegképes, aki összefogja a többieket és végzi az érdemi melót. Majd referál a főnöknek.

2023. júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Én ezt értem, de ne adja el úgy a kisgóré a felsővezetésnek, hogy ő mindent tud és mindenhez ért, amikor kb az excel SZUM és pivoton kívül összetettebb dolgot nem tud megcsinálni más aládolgozása nélkül. Pluszban még rájön, hogy hangoztatja, hogy ő mekkora szakértő, amikor pl. nekem több végzettségem is van illetve excelben magasabban kvalifikált vagyok...
2023. júl. 13. 08:23
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Remélem belefulladt.

2023. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne is álmodozz ilyesmiről. Nekem a főnököm egy csomó mindent, amit én csinálok meg helyette, mert ő azt se tudja, mit meg hogyan meg hol kell, úgy adja elő az ügyfélnek, hogy ő csinálta. Ezek az emberek ilyenek, ez ellen nem tudsz mit tenni, még lázadni sem, mert te kerülsz ki rosszul.

(4-es)

2023. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!