Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minek kell állandoan vigyorogn...

Minek kell állandoan vigyorogni a munkehelyen ha nem is vendéglátás meg nem is szórakoztatóipar? Miert nem lehet normális fejjel köszönni, hogy "jóreggelt"?

Figyelt kérdés

Anno dolgoztam konzumként kint.

Táncolni kell szórakozni, előadásokat tartani, vendégekkel beszélni vigyorogni poénkodni egész nap, és azon is tul mert a főnök melo után azon kivul állandoan vitt minket vacsizni meg wellneszelni.

De ott tetszett is az egész mert azért kerestem is vele megesett hogy napi 500 eurokat is.


De alapvetoen ha nem bulizom, nem vigyorgok mosolygok mint a vadalma, normalis fejem van. Kb mint amikor könyvet olvasunk, vagy híreket, vagy amikor megyünk tömegközlekedésen, most itthon vagyok könyvelésen, illetve számvitel egy hatalmas cégnél, rengeteget egyeztetek telephelyekkel, a mellettem levő irodákkal, vezetőkkel, jegyzőkönyvezek, ellenőrzéseket látok el, kb az egész belső rendszerünk számvitelét is en viszem plusz a teleohelyeket, ezen kivül a felsőbb szervekkel is együttműködök szóval elég sok kollegával napi szinten folyamat van kontaktom is(nekik is mivel csapatmunka szinte minden mindenkinek van reszortja de minden összefügg mindennel),es szoval reggelente mindenkinek köszönök hogy jo reggelt, a folyosókon is gyakorta összefutunk, sokszor jövök megyek és mások is az irodák közt, és a portástól kezdve szinte mindenkitől megkapom miert vagyok olyan komoly bajom van e.

Mindig azt mondom ilyen az arcberendezésem csak :D


De amugy nem értem minek kell vigyorognom/mosolyognom pl egy joreggelthez, miert nem lehet simán köszönve bemenni és kész mint egy boltba pl? Már kezdik a komplexusukat behozni hogy biztos bajom van vele.


Van aki még azt is megszólja hogy miért vagyok állig beöltözve nincs e melegem. Bakker nem mindegy miben vagyok vetkőznöm kéne meg az idomaimat mutogatni? Nem ezért fizetnek, ez nem az a munkahely.


Minek szórakoztassam én a kollegákat?



#vigyorgás #munkaly
2023. júl. 1. 07:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg hívd fel a lelkisegély szolgálatot kérdező.


116-123-as vonalon ingyenesen meghallgatnak. Szerintem "kiégés" szindrómában szenvedsz. Minden jót kívánok és édes pihenést a nyári időszakra!

2023. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Semmi lelki bajom sincs. Nem vagyok kiégve, szeretem a munkám.

Az emberek zavarnak inkább benne

Hogy mosolyognom kell pl az utolsó portásra is akivel napi 2 szer ha találkozom mikor jövök megyek.

Nincs benne a szerzodésemben hogy másokat szórakoztassak!

2023. júl. 1. 09:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Rendben van, ha jelenleg így gondolod.


De talán a mérnöki diploma megszerzését mégis jobb lenne majd a későbbiekben fontolóra venned.

2023. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Közgáz diplomám van
2023. júl. 1. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!