Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véletlenül bejelöltem egy...

Véletlenül bejelöltem egy kollégám, aki egyből visszaigazolt. Gáz lenne törölni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
10 Folyamatosan feldobja az FB:DD
2023. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha talizol vele, megmondod, hogy véletlen volt, de nem szeretnél kollégát az ismerősi körödben tartani.
2023. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11, ez nem így működik. Nekem pl miután emailt váltok a tanáraimmal, feldobja őket a Facebook (ezzel a címmel vagyok fent Fbn).

Ugyanúgy feldobja azokat, akikkel egy csoportban vagyok.

Azokat is, akik likeot adnak a csoportokban vagy az oldalakon a posztjaimra vagy a kommentjeimre vsgy fordítva, ha én lájkolgatok.

Van, hogy valaki sokat jár egy helyre, ahol helymeghatározás szerint én is vagyok/ahova én is járok, aztán feldobja a Fb.

Vannak a sütik, amiket, ha elfogadsz, Fb tudja, hogy mik érdekelnek, mikre guglizol rá, hogy ez alapján tudja a reklámokat is ajánlani. Van akinek hasonló az érdeklődése és így ajánlja a Fb.

Van, hogy valaki aki az ismerősöm beállítja, hogy ne látszódjon az ismerőslistája és így a Fb nem jelzi ki az embernél, hogy ő a közös ismerősünk, így úgy dobja ki nekem a Fb őt, mintha nem lenne közös ismerősünk, pedig van és ezért is ajánlotta a Fb.

Szóval ez nem így működik, hogy te non-stop nézed a másikat és utána fel is dob téged neki.

2023. máj. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!