Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Véletlenül bejelöltem egy...

Véletlenül bejelöltem egy kollégám, aki egyből visszaigazolt. Gáz lenne törölni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen.
2023. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha kollégád, akkor mért baj hogy ismerősöd lett facen is?
2023. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Én tegnap töröltem valakit, aki név alapján totál ismeretlen volt, de két régi kollégám ismerőse volt. Pont telefonáltam, és rosszat nyomtam meg, azonnal töröltem. A névmemóriám mindig is tökéletes volt, szóval tudom kivel dolgoztam akár egyetlen egyszer is, és attól mert két korábbi kollégám ismerőse, attól még az enyém nem. Semmit nem írt magáról. A keresztnév nem ismeretlen, de a vezeték név már igen.Az oldal pedig szerintem hamis volt.Mert utána megnéztem.
2023. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ő nem közvetlenül másik irodában van. A közvetlel kollégáimat be sem jelöltem
2023. máj. 12. 16:01
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
3+ Olyan keresztnevű embert ismerek-de mivel személyesen ismer pontosan tudja, hogy nyugodtan felvállalhatja magát előttem, és szerintem ilyen ócska trükkel nem próbálkozna-pont a személyes ismerettség miatt.
2023. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez ma egy facebookos rendszerhiba...Nekem a face az exem jelölte be. Nagyon gáz....
2023. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Töröld nyugodtan, arról amúgy sem kap értesítést a másik fél. Ha automatikusan elfogadta a rendszer az ismerősnek jelölést, lehet arról sem tud hogy ránéztél.

Ma nagyokat nyelnek a stalkerek, hogy kiderült kiknek a fiókját bújják rendszeresen.

2023. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ha rámegyek bárki profiljára bejelöli
2023. máj. 12. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Menj rá profiljára, ott arra kattints, hogy "friends" (a "message" gomb mellett), "edit friend list" és ott jelöld be, hogy "restricted".

Ezentúl semmit sem lát majd amit nem nyilvánosan osztottál meg idáig vagy ezután, tehát olyannak látja a profilod, mintha nem lennél az ismerőse, de ott maradsz az ismerős listáján.

Ha esetleg észreveszi, hogy eltűntek a képeid, posztjaid, max azt hiszi, hogy letörölted őket, ha esetleg rákérdezne mégis, hogy mi van, letiltottad a láthatóságor, akkor csak annyit reagálst, hogy leszedegetted a régi dolgaidat.

2023. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ma nagyokat nyelnek a stalkerek, hogy kiderült kiknek a fiókját bújják rendszeresen."


Ezt nem értem. Honnan lehet tudni, hogy ki kinek a profilját nézi rendszeresen?

2023. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!