Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Többször tapasztaltam már...

Többször tapasztaltam már hogy a környezetemben köhögés imitálnak az emberek, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy imitálják?
2023. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet. Bizonyos helyzetekben a hazugság leplezése, vagy a zavartság megnyilvánulása vagy kellemetlen szituációra reakció és egy pillanatnyi időhúzás. A legrosszabb esetben olyan büdös vagy, hogy amikor megcsapja a másik embert a szagod, akkor levegőért kapkod és ezt próbálja finoman leplezni.
2023. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Anno általánosban mikor nem volt szabad órán beszélgetni mi is oda vissza kögcséltünk egymásnak:D

Erre a tanár odajött es büntetés..


Ma meg a szomszedcsaj mikor köhögött direkt ráköhögött a voltbarátom is neki, azóta amikor azt hiszi nálam van a barátom.mindog köhög a csaj valahogy az erkélyen.

Még szabályosan d.gják egymást mentálisan köhögve :D

2023. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Folyt Ja meg én is csináltam ezt strandon. Mentem oda a barátomhoz, es egy srác mellett haladtam el közben nézett a barátom ahogy jövök hozzá, a srác meg le se sz.rt volna így köhögtem egyet ezért jól megbámult, a pasimnak meg csak az ment át hogy lesnek engem a strandon a srácok:D
2023. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
De miért imitálna valaki köhögést?!
2023. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Max. figyelemfelkeltésből..
2023. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Megfáztak.
2023. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nyomják el a fingjuk hangját.
2023. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En akkor szoktam ha pl olyan helyen vagyok ahol csend van de van tobb ember,es korog a hasam,pl reggel orvosi rendeloben.. es hogy ne a hasam korgaha hallatszodjon inkabb kohhentek egyet😂
2023. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szokták ezt alkalmazni a figyelmeztetés miatt a másik felé.
2023. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!