Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsállanátok, zavarna ha...

Furcsállanátok, zavarna ha egy ismeretlen személy a munkahelyetekről emiatt rátok írna Messengeren?

Figyelt kérdés
Mert úgy látta Facebookon hogy egy középiskolába járt veletek ráadásul kb. ugyanabban az időszakban. És hogy ott láttátok-e őt annak idején, emlékeztek-e rá vagy valami. Ha valaki ilyennel írna Messengeren rátok akit nem ismertek amúgy, az zavarna? Válaszolnátok rá?
2023. ápr. 3. 04:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Igen, amennyiben az illetőt nem ismerem élőben. Például ha mindketten bent vagyunk egy játékos csoportban és a posztjai alapján szimpatikus. De szerintem ha valakit minden nap látok, egy légtérben vagyok vele (a kérdésben munkatárs szerepel) akkor élőben jöjjön oda barátkozni. Nekem nagyon furcsa, ha valaki ennek ellenére interneten ír rám. Azért ne felejtsük már el hogy a szemtől-szembeni beszélgetés az igazi, és a normális, nem az hogy egy képernyőre pötyögünk szavakat.
2023. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Így akar csajozni.
2023. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Jó, legyen ez a véleményed.

Viszon körbe kellene nézni, manapság nem furcsa.

2023. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés úgy szólt, hogy "Furcsállanátok-e, zavarna-e". Erre szerintem teljesen megfelelő válasz az, hogy igen, én furcsállanám. Ettől még simán lehet, hogy neked belefér, akkor te válaszold azt. A Kérdező meg a válaszok alapján eldönti, mit csináljon.
2023. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"És hogy ott láttátok-e őt annak idején, emlékeztek-e rá vagy valami"


Ez nagyon kellemetlen.

2023. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Furcsálnám, és max, annyit válaszolnék, hogy kétlem, hogy igaza lenne és kész
2023. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En csajoztam mar igy be 😀
2023. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én ezt élőben folytattam le egy látásból ismert munkatársammal, annyi különbséggel, hogy mi tényleg egy középiskolába jártunk, és annyira emlékeztem, hogy mintha egyszer adott volna egy szál cigit.

Odamentem hozzá, hogy emlékszik-e rám ő is, vagy csak összekeverem az alteregójával, annyit mondott, hogy "hogy ne emlékeznék, állandóan nyúltál a szünetben cigivel".

Szóval jelenleg a világ összes cigijével tartozom a palinak.

Nem tudom, ajánlom-e ezt a megkörnyékezést így az esetem fényében :D

2023. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha rémlene, hogy tényleg ismerős, csak akkor válaszolnék.
2023. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!