Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Furcsállanátok, zavarna ha...

Furcsállanátok, zavarna ha egy ismeretlen személy a munkahelyetekről emiatt rátok írna Messengeren?

Figyelt kérdés
Mert úgy látta Facebookon hogy egy középiskolába járt veletek ráadásul kb. ugyanabban az időszakban. És hogy ott láttátok-e őt annak idején, emlékeztek-e rá vagy valami. Ha valaki ilyennel írna Messengeren rátok akit nem ismertek amúgy, az zavarna? Válaszolnátok rá?
2023. ápr. 3. 04:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez fura szerintem.

Nem tudom, hogy kivagy de amúgy talán láttuk egymást mert annó egy suliba jártunk de annyira semmilyen nem voltál, hogy emlékezzek rád. Most pedig unatkozok és egy buta ürüggyel rád írok mert miért is ne.

Kb valahogy hasonlóan esne le.

2023. ápr. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavarna. Egyébként ez az "egy középiskolába járásos" sztori tényleg igaz, vagy így szeretnél kommunikációt kezdeményezni?
2023. ápr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igaz
2023. ápr. 3. 05:27
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Mit vártok ettől a beszélgetéstől?
2023. ápr. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Volt ilyesmi. Egy pasi rám írt, hogy együtt érettségiztünk. (1 évet ugrottam, magántanuló voltam, nem az eredeti osztálytársaimmal érettségiztem)

Mondta az időpontot, targyat, hogy hol ültem. Ott volt előttem. Valamit bénázott is és felfigyeltem rá.


Nem tudtam ki ez. Tiszta ciki volt. Megmondtam őszintén hogy lesz4rtam kik voltak még ott rajtam kívül, a vizsgára koncentráltam. Tovább firtatta a dolgot, inkább vissza se írtam.

Tényleg nem emlékeztem. Biztos igaza volt mondjuk, mert nagyon részletesen leírt engem és az egész helyzetet is.

2023. ápr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen természetes - szerintem - hogy az ember keresi mások társaságát, ilyen módon.
2023. ápr. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem furcsa lenne hogy látott az iskolában, és a munkahelyemen is lát, de inkább interneten keres fel. Arra következtetnék hogy vagy annyira gátlásos hogy élőben nem tud barátkozni, vagy valami hátsó szándéka van/szexelni akar/mlm-es. Szóval semmiképpen nem állnék pozitívan a dologhoz.
2023. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Ez így szerintem furcsa.

Ismerősök vagytok Facebookon? Mert ha igen, akkor személyesen ha összefuttok, mondhatod neki, hogy "Láttam, te is az xy gimibe jártál, mint én.", és ebből kialakulhat egy rövid beszélgetés. Csak annyi, hogy felsoroljátok a tanárokat, öribarik ennyitől nem lesztek.

De ha még csak nem is ismerősöd, akkor iszonyú ciki bevallani, hogy lesed az adatlapját.

2023. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel a temaval inditani fura, de nem zavarna. Ha ismerkedni akarsz, akkor inkabb szemelyesen menj oda.
2023. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
7# te valami multban elsz? Mai generacioban sokan neten ismerkednek.
2023. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!