Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely, ahol nem...

Van olyan munkahely, ahol nem túl nagy gond hogy lassú vagyok?

Figyelt kérdés

Megcsinálok mindent, de pl. suliban is a többiek már rég beütötték a gépbe kiszámolták az adott példát, én még akkor pötyögöm be.

Dolgoztam is már adminisztratív munkában, ott is meg volt csinálna minden amit,kértek, de volt hogy túlóráztam (bár a főnöknek foggalma nem volt, arról hogy az adott munka mennyi időt vesz igénybe). Nagyon lelkiismeretes, precíz vagyok inkább átnézem többször mint 1x sem, ha valamit nem értek nem hagy nyugodni, hogy akkor haladok tovább... elkezdek azon gondolkozni, még meg nem értem.

Nyilván minden munkahelyen az a jó , ha valaki gyors és precíz. Én nagyon lassúcska vagyok sajnos, nem tudom mit tehetnék, a szüleim is lassúak, sőtt betegek (rokkant nyugdíjasok) is.

Meg az is gond, hogy kevés az önbizalmam nem hiszem el elsőre, hogy jó, megnézem újra...


2023. márc. 28. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Menj el portásnak.
2023. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Mihez értesz?
2023. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen, kormányablak ügyintéző ha még így hívják.
2023. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 igazából bármit meg tudok csinálni, ha megmutatják csak lassan!

Irodai, közgazdász végzettségem lesz egyébként, ahol nyilván jó lenne minél gyorsabban haladni

ezért kérdezem, hogy mi az ahol nem hátrány ez...

#3 és ott miért jó ha lassú vagyok? :|

voltam már kormányablakban nyilván, álltam sorban rengeteget én is, de az nem feltétlenül az ott dolgozók hibája, hogy 1. kevesen vannak, 2. mindenhez 6 millió papírt ki kell tölteni, azt is 3 tanúval legalább...

2023. márc. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!