Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelynek most joga van...

A munkahelynek most joga van vagy nincs joga lemásolni a személyit? A jogász azt mondja megtekintheti, ellenőrizheti egyes adatokat feljegyezhet, de lemásolni NINCS joga

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 09:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ott dolgozni, mondj fel!
2023. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
10, És nem perelted be a bankot? Kamerafelvételt sem láttál, hogy ki volt bent aláíráskor? Ez elég érdekes történet, én biztos nem fizettem volna, ha nem én írtam alá.
2023. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


itt a kérdésedre a válasz 30 másodpercet vett igénybe a keresés.

2023. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

#16

A hitel állítólagos felvétele után NÉGY ÉVVEL derült ki, hogy hitel volt a nevemen, amikor megtudtam, hogy femt vagyok a KHR negatív listán.

2023. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Tehát a válasz az hogy (többnyire) NEM, nincs joga, és mégis megteszi és ha szólok emiatt vagy megtagadom az átadást, akkor még engem rúgnak ki... jó mi?
2023. márc. 3. 10:58
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha kirúgnak akkor megkeresel egy ügyvéet és bepereled a helet. Meg fogod nyerni a pert és sok pénzt fogsz kapni! Tagadd meg és perelj!
2023. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Vicces hogy egy egyszerű bináris jogi kérdés meddig, mekkora szófosásig tud elmenni...."

Balázska te lennél a legjobban felháborodva, ha az összes kérdésedre csak igen vagy nem válaszokat kapnál, és nem lehetne mibe belekötni.

2023. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy venne fel valaki hitelt bankszámla nélkül? Meg szerintetek majd egy személyi fénymásolatát elfogadják a hivatalokban? Valakinek itt nagyon élénk a fantáziája vagy csak trollkodni akar.
2023. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi suliban akkor is visszaélnek az adataiddal, ha nem is tudják őket.
2023. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Megmondtuk, nincs joga. Ha mégis meg akarja tenni akkor tagadd meg. Hogyha ezért bármilyen hátrány ér indíts pert.
2023. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!