Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb munkahelyre "a...

A legtöbb munkahelyre "a tökéletest" keresik minimálbérért, vagy arányban állnak a bérek az elvárásokkal?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen mesterdiplomát igénylő, viszonylag komplex jellegű pozíciók vannak, állandó a munkaerőhiány, a munka rengeteg. Ennek ellenére nem bír olyan nagy presztízzsel, a fizu garantált bérminimum, a körülmények rosszak. Nem meglepő módon sokszor hónapokig, akár egy évig sem találnak embert egy-egy pozícióra. Ennek ellenére már kb azt látom, a vezetőségnek semmi sem jó, tökéletes jelentkezőket is elutasítanak mondvacsinált indokokkal. Határozott, magabiztos, talpraesett, szakmailag kifejezetten ügyes, végtelenül szimpatikus embereket keresnek garantált bérminimumért. Általában nők interjúztatnak, és elutasító indok, hogy kövér, unalmas, túlságosan a munka az élete, miért nem a munka az élete központja, ha van gyereke - az, ha nincs akkor miért nincs - biztos nem kell senkinek, túl fiatal, túl öreg, de már az is volt kritika, hogy túl jól beszél nyelveket (nem igényel nyelvtudást a munkánk, akkor meg minek jelentkezik nyelvtudással ide). Ha nem jelentkezik valaki, aki kifogástalan, inkább hagyják betöltetlenül a helyet. Őszintén szólva én nem tudom, néha mit képzelnek magukról a munkaadók, nevetséges fizetésekért vannak az egekben az elvárások, sokat is kell dolgozni, nem is túl kedvesek a kollégák, ráadásul véleményem szerint nem jó szempontokat vesznek figyelembe a kiválasztásnál (mert ugye kit érdekel a szakmai tapasztalat, elért eredmények, amikor a műkörme alapján is meg lehet valakit ítélni stb). Azt megértem, amikor az elit helyek elit munkaerőt keresnek, de miért van az, hogy lassan minden munkahelyen utolsó fizetésért is 120%-ot kell nyújtani. Egyébként ismerősöktől még vannak jó példák, extrém nehéz fizikai munka nettó 150ért, nettó 230ért 3-4 idegen nyelv kb középfokú tudásával dolgozni és minden nap használni. Már nekem is megfordult a fejemben, hogy elmegyek portásnak, pár tízezerrel kapnék kevesebbet, de lehet tévézgetni, olvasni, telefonozni bent, és nem hullafáradtan, meggyötört aggyal kellene minden nap hazajönni és jó képet vágni a sok hülyéhez. Persze maradok, mert ez most meg szakmai tapasztalat. De ez főleg olyanoknak jó hely, akiknek gazdag a párja, családja, és nem a fizetésért dolgoznak, hanem hobbiból, viszont egy belső megfelelési kényszer miatt maximalisták és mindig tökéleteset nyújtanak. Gondolom a fent leírt probléma nem unikális, én egyszerűen nem látom, hogy a sok munka, komplex pozíció, jó személyiség relációban van a bérrel úgy általánosságban az országban. Nektek mi a véleményetek, meglátásotok erről?

2022. nov. 3. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom függ az iparágtól is, de én inkább azt tapasztaltam, hogy mindenki annyit ér, amennyiért el tudja magát adni. Megjártam pár interjút, kaptam szar meg jó ajánlatot is többször. Addig kell menni, amíg nincs egy nagyjából megfelelő és figyelni a cégek értékeléseit különböző, erre kitalált oldalakon. Abból lehet sejteni, hogy érdemes-e egyáltalán menni.


Amúgy azt hiszed, hogy az olcsó munkaerő a jó befektetés... Faszt. Nem elég hűségesek, könnyebben lelépnek idejekorán, magyarul megy a kukába a betanulás költsége (betanulás alatt értsd azt is, mikor az adott cég rendszereit ismeri meg egy képzett szakember, az is tudásátadás). Mellé igénytelen szutyok munkát végeznek, ami hosszú távon több problémát generál, több javítást igényel, ami több munkaóra. Ezt sok cég tudja is nagyon jól.

2022. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Versenyszférában nem mindig arányos a fizetés és elvárások de többet adnak mint a minimálbér.
2022. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katona Dius ***** válasza:
88%

Amit leírtál,hogy mondvacsinált okok miatt nem veszik fel,ez tudatos. Kevesebb bért kell fizetni, így spórol a cég,a munkát meg kiosztják a tobbi dolgozó között. A vezetőség felé eljátszák,hogy ők igyekeznek,hát ezen a héten is behívtak vagy 3 embert interjúra,dehát...

És a megspórolt bért pedig szét osztják a vezetők egymás között jutinak. Én legalábbis eddig így láttam az ilyen helyeken.

2022. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2022. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!