Milyen a BKK-nàl az utaskordinátor szakma? Milyen benne dolgozni?
Figyelt kérdés
Jelenleg a vagyonőri szakmàban dolgozom, de nagyon rühellem, és màr tele can vele a F****m... Az egyik ismerősöm ajánlotta, hogy menjek el dolgozni a BKK-oz utaskordinàtornak. Igazàból régóta fontolgattam a BKK-t. Szeretném megkérdezni, hogy van ett itt olyan ember, aki dolgozik, vagy esetleg dolgozott ebben a szakmában, és ha igen akkor tudna e nekem felvilàgoaìtást adni a tapasztalatairól. Mennyire nehéz, vagy megterhelő munka? Hàny óràban kell dolgozni? Miből áll egy munka nap? Mennyit lehet vele keresni?
A normàlis vàlaszokat előre is köszönöm!
2022. okt. 11. 17:23
1/2 anonim válasza:
Alap pénz nettó 180.000. ezért cserébe napi 8 órát kell két műszakban előre beoszott tömegközlekedési eszközökön ingázni, utazási jogosultságot igazoló dokumentumokat ellenőrizni. Sajnos vannak hétvégék is, így nem biztosított a szabad hétvége. Köbányáról indul a nap, reggel 5 óra 30 kor eligazítással. Hattól kezdődik a délelőtti műszak. Szabadidő két járat közt alig vagy egyáltalán nincs. Ez egy borzasztóan, idegileg, fizikálisan kikészítő munka, mellesleg nincs plusz órázási lehetőség sem. Azért ezt alaposan fontold meg.
2/2 anonim válasza:
Lehet jobban járnál ha a vagyonőri szakmában próbálnál elhelyezkedni valami más területen.
Pl. ha eddig a Tesco-ban voltál ajtónálló akkor megpróbálhatnál átmenni pénzszállítónak mondjuk.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!