Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell motivációs levél...

Miért kell motivációs levél még egy takarítói álláshoz is?

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy a cigicsikk szedéshez is motivációs levéllel kell szarakodni. Mit várnak, mi motiválhatna az ilyen pozícióra? Annyi, hogy munka és megfizetik, mégis mi mást írjak bele???

Azon kívül bullshit az egész, nyilván nyalizik meg bazsalyog benne az ember.



2022. máj. 3. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem értetted meg a lényeget, sajnálom. Nem tudom szájbarágósabban leírni.
2022. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Abból a pár sorból több minden kiderül, pl.: a gondolkodása, a személyiségének egy része, a felelősség-vállalása, a szorgalma, a helyesírása, így a részletekre való figyelmessége.
2022. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11: persze, mindenki más az értetlen, csak te nem :D

Inkább neked nem jött át semmi abból, amit én és mások írtunk.

Mondjuk jól mutatja, hogy nem is igazán a kérdésre válaszoltál.

A felvetésedre adott jogos érveket pedig rendkívül éretten és konstruktívan reagálod le.

2022. máj. 3. 20:17
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Semmi igazat nem kell bele írni, szerintem poénnak lehet felfogni. Meg ilyenek hogy miért hozzánk jelentkezett, mit tud cégünkről?

Ki a fas zt érdekel, semmit, azt se tudom hova jöttem, az motivál hogy adják a pénzt és ezért minél kevesebbet kelljen dolgozni.

Utálom az embereket de jól meg tudom játszani hogy nem, persze nem gombokért,mert elég demotiváló mások seg gét nyalni szvl fizessék meg vagy keressenek valami gyökeret aki mindent elvállal 3 forintért :D

Na ilyen egy jó motivációs levél, de bőven tudnék még bele írni...

2022. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kor munkáltatói fordítva ülnek a lovon, - teljesen átestek a ló túloldalára, mivel mindenhová 172000 mestereket keresnek 300000 év szakmai tapasztalattal, gyakorlattal, 5000 diplomával és 4570 felsőfokú nyelvvizsgával. Persze ne legyél idősebb 19 évesnél se, - mert a 20 éves ember már aggastyán számukra...
2022. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
A motivációs leveleket irkálók tartják ki számos cég hr-es részlegét, - ez egy "mutatója" annak, hogy mekkora szükség van a napi szintű munkájukra, - amit egy sima érettségivel rendelkező hülye gyerek is megcsinál zenét bömbölő fejhallgatóval a fején úgy, hogy az egyik kezét a segge lukában melegíti közben.
2022. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

7: "a munkáltatónak annyi féleszű, hazudós, mentálisan sérült emberen kell túljutnia a sikeres jelöltig, hogy az átlagember elsírná magát"


Pont a motivációs levél a tömény hazugság. :-)))

Őszintén érdekelne, hogy akik ilyet kérnek, majd olvassák a beérkező motiv. leveleket, ők ELHISZIK, ami azokban áll??? Vagy ez egy olyan "tudjuk, hogy nem igaz, de csináljunk úgy mintha az lenne" összekacsintós játék?

2022. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%
7-es, 9-es szem*t HR-es, menjetek mind a fen*be!
2022. máj. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!