Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor volt munkám akkor pár...

Amikor volt munkám akkor pár napon belül tudtam volna kezdeni másik munka helyen. Most nincs munkám most szenvedek találjak valamit. Miért van ez?Dolgozni akarok de nem találok semmit. Rengetek helyre beadtam de semmi.99%-ban nem hívnak vissza.

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Murphy
2022. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen a gazdaság. Pl. Egy városban két üzem van, a kettőből hiányzik együtt 100 ember. Óriási hiány van, jó béreket ígérnek, a kisboltokból átmegy oda dolgozni 70 ember, már kb. bárhova felvesznek, csak menj.


Aztán az egyik gyár leépít. Elbocsátanak 150 embert. Minden helyet betöltenek, minimálbérrel és még így is lesz 50 ember, akinek nincs munkája.

2022. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve keresek találtam párat de egyik se az volt amit mondtak irtak.Szóval még mindig keresek de most rugtak ki 900 embert szóval esélytelen lesz most munkát találni ennyi munkanélkülivel.A kormány persze semmit nem csinált csak adókat szedi be.
2022. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!