Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen az oldalon hogyhogy...

Ezen az oldalon hogyhogy mindenkinek olyan sok a fizetése?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Mert itt anoním be lehet kamuzni bármit, senki nem fogja tudni csekkolni hogy igaz-e.

Amúgy ezt most csak így megjegyzésnek, anélkül hogy bármilyen vitát akanék szítani, szerintem havi nettó 500 ezer körül lehet keresni. Nyilván nem mindenki tud, kell hozzá egy jó végzettség (vagy több), soft skillek (ergó a nyelve megtalálja a megfelelő s.ggeket), ész, egy nagy adag szerencse, kemény munka, illetve ezek bármilyen kombinációja. A munkaerő piacon is azok érvényesülnek akik valamivel kitűnnek a tömegből. Őket akarják foglalkoztatni, őket léptetik elő, hozzájuk ragaszkodnak a cégek. Ha valaki nem törtető, nem "kompetitív" típus, annak szerintem nehéz akár nettó 500 ezer forintot is keresni. Én így látom ezt a kérdést

2022. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Akik jól állnak anyagilag nagyobb arányban tévednek olyan helyre ahol pénzügyekről van szó.
2022. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Isti22 ***** válasza:
26%
Mert ide a hozzám hasonlóan unatkozó, fővárosi irodisták írnak és nem a szalag mellett gürizők :)
2022. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem túl sok, ami kijött most adat KSH szerinti átlag bér, még a felét sem éri el :D

Viszont home office. Megfelel.

2022. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert aki annyit keres mint egy tanár nem fog vele dicsekedni.
2022. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%

Tekintve, hogy rengeteg ember van az orszagban, aki jol keres, annyira nem sok azert ahhoz kepest, ha itt leirja kb 8-10 ember, hogy jol keres.

A keveset keresoknek, aki mondjuk 12 orat gyarban dolgozik, lehet nincs annyi energiaja, hogy meg forumozgasson, a kozmunkas lehet irni se tud, stb xd

2022. ápr. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#15: Nem gondolom, hogy dicsekvés miatt kéne válaszolni bármilyen kérdésre is. Pont az lenne a reális, ha a kérdező nem kamu válaszokat kapna.
2022. ápr. 29. 08:01
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

16: A jól keresők viszont feltételezhetően intelligensebbek annál, hogy idejöjjenek és lenéző, gúnyos kommenteket szórjanak a minimálabb béresekre. Miért töltenék ilyesmi gyermeteg hülyeséggel az időt?


Amúgy a jó kereset az csak egy dolog. De az már kevésbé hihető, hogy itt minden harmadik kommentelő olyan rangban van a munkahelyén, hogy ha elküldenék, akkor csődöt kockáztatnának.

2022. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Kinek mi a jó kereset. Tanári bérhez képest jól keresek de nem érzem magam jól keresőnek.
2022. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én attól estem hanyatt, amikor megírták, hogy nettó 400-ból lehetetlen megélni és ennyit csak a legalja söpredék lusta buta prolik keresnek.
2022. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!