Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen az oldalon hogyhogy...

Ezen az oldalon hogyhogy mindenkinek olyan sok a fizetése?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy igen ez engem is érdekelne xd mindenkinek több milliója van félre rakva meg saját penzukonbvesznek házat
2022. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szegény ember az, aki igérni (füllenteni) sem tud :)
2022. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy anonim oldalon bárki bármit állíthat. Hogy ellenőrzi valaki annak valóságtartalmát?
2022. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Igazuk van az előttem szólóknak. Hazudnak, ennyi az egész. :)
2022. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Fizess elő a 3 hónapos gyk-s pénzügyi tanácsadói programomra, hogy megtanuld a sikeres karrier minden csínját-bínját! A [link] weboldalon egyszerűen és gyorsan fel tudsz iratkozni. Használd a "netöröltesdnemhirdetek" kuponkódot 25% kedvezményért!

Siess, már csak néhány hely maradt.😉

2022. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Átlagban minden harmadik kommentelő nyolc diplomás, minimum nettó félmillát visz haza, és ha felmondana, a munkahelyének legalább fél évbe telne megtalálni a méltó utódját, addigra jó eséllyel a csőd szélén táncolva. :)


Ami még nagyon jellemző, azok a fajta kommentelők, akik szerint mindenki, aki külföldre vándorolt, és azt állítja, hogy ott jól megél, az csak hazudik. :)

2022. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen,pont ezeket olvasom itt állandóan én is amiket írtok. Ha valaki feltesz egy kérdést hogy xy Ft szerintetek jó fizetés-e? A válaszok többsége: dehogy jó, én ennek a sokszorosát keresem. Én ennyiért el nem mennék dolgozni. Én diákmunkával kerestem már ennyit.

Itt valóban mindenki minimum 500 nettót keres, de sokan jóval többet természetesen. Saját házuk, kocsijuk van. Önerőből huszonévesen! Ha megtudják, hogy huszon x évesen még otthon laksz, jön a lehurrogás, hogy ők már gimi után annyit kerestek, hogy simán elköltöztek.

Én tényleg rendesen dolgozok, nincs extra nagy fizetésem, de elvagyok, viszont ezeket olvasva, sokszor egy szerencsétlennek érzem magam.

Amúgy biztos van aki jól keres, de hogy itt a legtöbb embernek tökéletes élete van minden téren az fura.

Mentek a zöldek!

2022. ápr. 28. 17:50
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
7: Előző vagyok. Külföldön élek, minimálbért keresek mosogatással, de így amúgy egész jól megvagyok. Nincsenek nagy igényeim. Egyszerűen nem vagyok karrierista és fejlődésmániás. De sokak szerint csak hazudok, és igazából merő önkizsákmányolással telnek a napjaim. :)
2022. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Mivel anonim oldal mindenki azt hazudik amit akar, én nyitot szemmel járok és azt nézem a környezetem mennyit keres és milyen munkával.


Aki jól keres az 1 ismerősöm, gazdinfón végzett ő havi 450eFt-ot keres de most kap többet majd mert máshova megy át. Az összes többi ilyen 250-350 között keres, néha többet de akkor túlóráznak egy csomót. Aki ennél többet keres az vagy olyan szakmában dolgozik ami ma felkapott vagy diplomás de az sem a büfészakos, ezeken túl már csak lakhely függő, BP vagy pl Borsod/Nógrád.

2022. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Ezen én is a napokban gondolkoztam, és szerintem ennek annyi a magyarázata, hogy ide olvasni többnyire a diplomások jönnek, nem az egyszerűbb foglalkozással (akiknek kevesebb a fizujuk) rendelkezők. Persze mindig vannak kivételek.

Illetve szerintem a "Mennyi a fizud?" kérdésre, többnyire a jobban keresők válaszolnak, mert ők kvázi dicsekednek vele.

2022. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!