Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 6 órás alkalmi rendezvényi...

6 órás alkalmi rendezvényi mosogatás 20.000-ért keveset kértem volna?

Figyelt kérdés

4 órás a rendezvény maga, de előtt és utána + 1-1 óra vagyis 6 óra. Feladat: mosogatás, self dining rendezvény.


Na most benyögtem a 20-at, és azonnal rábólintottak, nem alkudtak. Akkor keveset kértem?


2022. ápr. 19. 18:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
5. Mondjuk a targoncás is megtanulhatna 2-3 idegen nyelvet, hajrá!
2022. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

5-ös!

A tanár dolgozik. Az a munkája, hogy tanít. De jó lenne valami más rendszer, ahol mindenki a képességei szerint kap fizetést. Pl téged rossz tanár tanított, azért maradtál buta. Az ilyen tanárok lemorzsolódnának és sokkal több lenne az értelmes ember.

2022. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora IQ-kell ahhoz, hogy valaki egy tanár munkáját ne tekintse munkának?
2022. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
miért kell 6 évig tanulni, h valaki tanár lehessen?? nem professzornak tanul.. két év alatt megtanulható a gimis tananyag
2022. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
re#13.. pirinyó IQ ... aki nem képes felfogni a tanár munkájának lényegét. Mondjuk például # 14 IQ...
2022. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
68%

14-es

"két év alatt megtanulható a gimis tananyag"

Igazából azt sem értem hogy óvónőnek minek kell diploma. Hiszen cipőfűzőt bekötni, meg azt a pár tucat ovis mondókát és verset egy hónap alatt bebiflázza bárki. Igaz?

2022. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
érdekes a mérnök, jogász mind max. 5 év alatt elsajátítják a tudás... ezek szerint a tanárnak azért kell 6 év, mert rosszabb képességűek jelentkeznek erre a szakmára
2022. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
figyelj #17es szerencsétlenke, egy tanárnak nem csak a másodfokú egyenletet kell megtanulni, hanem az ÁTADÁST is. Pedagógiának nevezik. És nem szakma, hanem hivatás. A mérnök képzés 5 év (ha nem bulizza el a delikvens), de utána kell az átadásnak megfelelő alkotó tevékenységet végezni. Na az sem egyenlő a hiszterézis görbe tudásával, és több év, mire gyakorlatban is élő lesz a tudása.
2022. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%

17-es

Ja, mint ahogy orvosnak is.

Neked valami nagyon becsípődött gyerekkorodba, hogy így utálod a tanárokat. Pedig nyilván nem ők tehettek róla hogy ilyen szerény értelmi képességekkel születtél, és ezért frusztrált voltál a sulis éveid alatt.


Azért 6 év, mert egy jogász/ mérnök csupán elméleti oktatást kap, egy tanárnak pedig nem kevés szakmai gyakorlaton is részt kell vennie mire diplomát kap.

Egyébként is kevés az olyan tanári szak, ahol 6 év a képzés. A többségében 5. És az is 4+1, nem 5, ahogy a 6 is 5+1. ( Tudom hogy ezen röhögni fogsz, de az csak annak a jele lesz hogy nem érted a különbséget.)

[link]

2022. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%
#19nem néztem utána, csak a tanárok mind azt mondták tüntetéskor, h 6 év tanulás után alig kapnak fizut
2022. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!