Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez minden multinál így van?...

Ez minden multinál így van? HR-es "cool" tréning első héten ahol magadról kell beszélni, meg csapatjátékokban részt venni random emberekkel akik szintén akkor csatlakoztak a céghez?

Figyelt kérdés

Nem mondom melyik multi. IT terület, egyik nagy SSC, de ez valami szánalom.


A szokásos eligazítás és információ átadás mellett kitalálták, hogy a 4. és az 5. nap mindenféle "cool" játékokkal teljen ahol magadról kell beszélni, körbeírni, hogy milyen állat lennél ha tehetnéd - a másiknak ki kell találni, illetve ilyen kicskereső játékokat játszani ahol hűde nagy teamwork van...


Komolyan ez engem inkább lelombozott, hogy lehet rossz céghez jöttem és természetesen kötelező.


2022. márc. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
IT-területen tapasztalataim szerint általános. Nálunk x időnként előadást várnak el különböző témákban, volt aki arról beszélt, hogy előző nap mit látott a tévében...
2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csináljunk a munkahelyből bölcsödét, ilyen hugarikum.
2022. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Fizetés jó? Munkaidőben mennek ezek a csapatépítések? Ha igen, akkor kár panaszkodni.
2022. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, az is 2 napig tartott. Kínos volt az egész, de nunkaidőben volt, így kibírtam. Amíg huszonéves lányok hadseregéből áll a HR, addig ez lesz.
2022. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!