Miféle munkát lennék képes elvégezni, ha gyakorlatilag mindenre alkalmatlan vagyok?
A felfogási képességem depresszió és izoláció miatt belassult, fizikai állóképességem egy vicc, semmiben se vagyok jó, gyakorlatilag olyan vagyok, amit életképtelennek szoktam nevezni. Memóriám olyan szinte, mint az aranyhalnak, talán egy fokkal, ha jobb és a kommunikációs képességeim is rendkívül rosszak.
De pénz kell a megélhetéshez és nem tudok számítani senkire, de nem is akarnék, mert élősködőnek lenni nem egy életcél.
Nincsen semmi papírom ezekről, ezeket szimplán magamon tapasztaltam, hogy pár évvel ezelőtthöz képest mikre nem vagyok már képes. Pár éve érettségit tettem le két szakmával gyakorlatilag nulla tanulással az egyik legjobb eredménnyel, képes voltam sok dolgot megérteni és megtenni, ha a depresszió nem jön közbe, ma nem itt tartanék.
Éppen ezért is tettem fel ezt a kérdést, hogy hátha van valami, amivel még én is képes vagyok pénzt szerezni, hogy ne terheljem meg a családom.
Sokkal jobb mit otthon ülni, örülök hogy sikerült valami.
Remélem jobban leszel majd és válthatsz is jobbra idővel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!