Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 evig dolgoztam egy hotelba....

3 evig dolgoztam egy hotelba. Eleg csunya dolgok tortentek ez ido alatt. Lenne aki meghallgat engem? Barataimnak nem meselem el,mert megbotrankoznanak.

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem írhatsz, ha gondolod!
2022. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Írhatsz nekem is.
2022. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

eleg nagy szamvetest kell tartanom magamban, mert van egy ket olyan tortenet,hogy a kapat kaszat eldobja az ember.

░Szobaszerviz eseten mindig kell kerni alairast a vendegtol a blokkra. Volt hogy a vendeg felesege a kadban fekudt es mondtak,hogy nyugodtan menjek be. Ott volt a csaj a kadba furdott - Felesegemnek egy szot se errol

░ Rengeteg eszkort lanyt kellett felvinni a szobakba,mert nem volt kartyajuk a folyosohoz. Liftbe a tukorbe mindenlatszik. Neha szivesen elkaptam volna. Plane mikor ejszakas muszakba voltam beosztva.

░ Ha hotelba mesz a poharakat ne hasznald egybol,mosd el elotte. Van,hogy a wc peremet is azzal a rongyal torlik mint a poharakat.

░ Volt,hogy az emeleten voltam,de messze volt a wc es bementem egy ures szobaba es annyira kellett,hogy rapisaltam a szonyegre

░ Volt,hogy szar kerult az ágy ala,csak "poenbol"

░ Volt,hogy a szekreny tetejere hajitottam fel.

░ Lopni szinte kotelezo volt, annyi jo cucc volt ott.

░ Aki oda hozatta a csomagjat, profi szinten nyitottuk ki es vissza

░Egymassal is kitoltunk. Volt,hogy belepisaltam a kollegam hutoben tartott kolajaba. Volt ilyen narancslevel is.

░ volt,hogy a kaveautomatabol ivott kavetol ugy ramjott a cifra,hogy mire a wc re ertem, telefostam meg a deszkat is,ment a falra is. - otthagytam.

░ Az otthagyott holmikat gyakran turtuk meg es vittuk haza ami kellett

░ A karbantarto kikototte a szobakban levo TV-kbol a hangot (hatlap leszed es elvag par kabel) es leadta utana az igenyt uj TV re, a regieket hazavittuk,mert "szemét"

░ Konyhabol folyton loptuk a kajat, foleg ejszakas muszakba

░ Volt,hogy megjott a vendeg,de nem vituk be a rendszerbe mint erkezo es zsebbe fizetett. Es a szobat lejelentettuk,hogy nem jot meg a vendeg. Takarito is kaott egy kis penzt.

....

Hirtalen ennyi jutott eszembe,de majd meg gondolkozok rajta

2022. febr. 24. 16:28
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem Ez mindenhol így van 🤷‍♀️

Legalábbis mi is ezt csináltuk 🤣

2022. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát, kicsit durvább dolgokra számítottam, de ez szimpla, átlagos hotelsztorik (sajnos).
2022. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan dolgok hogy sztem mélyen magában mindenki tudja hogy ez megy, de azért így listába szedve olvasni basszus...😩

Írhatod ha van még.

2022. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez sok helyen van igy. Es ha osszeadod az osszes lopast, csalast, szivast, melót, akkor mar legalabb otod annyit kerestel havi szinten mint egy magasan kepzett ember home officebol. Szoval meg igy is te vagytok a farok rosszabbik vegen.
2022. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi is hazavihetünk ilyen kisebb otthagyott dolgokat pl. Tusfürdőket stb..
2022. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, ez Madzsarisztan, nem a hotelipar.
2022. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%
Szegény magyar lélek. Ezért nem járok putri (0-4*) hotelba, csak 5+ csillagosba. Hawaii-n ilyen sosincs, elköltöttem egy 5-6 milliót (meg sokan mások is), egy hét alatt, szerinted ott ilyeneket megmernek csinálni?
2022. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!