Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a rosszabb? Valakit...

Melyik a rosszabb? Valakit kirúgnak, mert több ponton megszegi a szabályzatot./Valaki felmondásra adja a fejét, mert rosszak a körülmények. Az eredmény ugyanaz.

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
felmondas. kirugas nem nez ki tul jol az oneletrazban
2022. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirúgnak az neked ciki, ha te mondasz fel a körülmények miatt, az a munkahelynek ciki. Na melyik a jobb?
2022. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

" az a munkahelynek ciki. "


dehogy ciki. Nálunk a teljes banda kb elfogyott lecserélődött tavaly, és a vezetőség leszarja. Amíg 20an jönnek 1 helyre szerinted mennyire érdekli őket?

2022. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 és ki az a barom, aki beleírja az önéletrajzába, hogy kirúgták?


nekem már volt hogy a munkáltató küldött el, sőt utána lett még belőle egy bírósági ügyem is.. sehol nem jelenik meg. Jelenlegi munkáltatóm nem is tud erről és semmi köze sincs hozzá.

2022. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 mondjuk Mo-n meg nem dolgoztam. ahol en elek itt a jovendobeli munkaltato keri toled a hivatalos papirt amit felmondaskor kapsz az elozo munkahelyedtol, be kell mutatnod es abban feketen-feheren benne van hogy miert ert veget a munkaszerzodesed
2022. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha kirúgnak az roszabb.

én úgy tudom, és ha nem jól tudom javítsatok ki, de ha a köv munkáltatód erről tudomást szerez akkor lehet nem vesz fel mert valamiért kirúgtak, nem akar problémás munkavállalót.

ha te mondasz fel, nem tetszik továbbmész, szíved joga.

de am a 2-es fogalmazta meg a legjobban, a 3asnak igaza van, az én munkahelyem is átjáróház

2022. jan. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kirúgás rosszabb. A felmondás után emelt fővel tovább lehet menni, és azt mondani a következő interjún, hogy te a saját döntésed alapján léptél tovább, mert nem voltak megfelelőek a munkakörülmények. Ha a munkahely nem g...i / nem mer hazudozni, akkor ha referenciát kérnek, akkor nem fognak rólad nagyon rosszakat mondani ebben az esetben. A kirúgós esetben viszont hajjjajjjj...
2022. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz, a felmondás történhet akármilyen számodra nem kedvező okok miatt. Nyilván rákérdeznek egy következő állásinterjún, akkor mondhatod, hogy túl messze volt a lakóhelyedtől, egészségre ártalmas volt (olyan beosztás, olyan munkakörülmények). A kirúgás gázabb, és vagy hazudsz az önéletrajzodban vagy az interjún, vagy csak simán megkockáztatod, hogy nem fognak felvenni, mert ilyen vagy olyan okok miatt nem vagy megbízható.
2022. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!