Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért kirúghatnak a munkahelye...

Ezért kirúghatnak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés

Győrben dolgozóm kukásként, ma siettem haza és a buszon fenthagytam egy szatyorba a koszos munkásruháimat. A gondom az hogy a cégnél senki se visszi haza a munkásruháját kimosásra csak én. A munkahelyen lehet leadni és akkor mossák ki de utána nagyon büdösek a munkaruhák. Ma meg pont kifogtam mert valami pörkölt szerű lé telibe folyt a ruhán. Siettem a vonathoz és a győri buszvégállomáson mikor leszálltam a buszról azután vettem észre hogy nincs nálam.

Információnál nem tudtak segíteni, hazaértem telefonáltam a győri Volánhoz és 1 óra múlva kell felhívnom őket hátha megtalálták.

A gondom az hogy félek ha nincs meg kirúgnak ezért. Mit tegyek? Bízom benne hogy senki nem lop el egy koszos ruhákkal teli szatyrot semmi iratom nem volt benne, se pénz


2021. dec. 8. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ennyi elég lenne a kirúgáshoz. Maximum megfizettetik veled a ruhákat ha nem lesz meg.
2021. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Kirúgni nem fognak, maximum kifizettetik veled az új ruhákat.
2021. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Kukás XDDDD
2021. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy elhagyott ruháért alapesetben nem hiszem, hogy kirúgnának, de ha kifejezett tiltás ellenére szoktad "hazalopni", és ezt most így derül ki, azért szorulhatsz...
2021. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod nyugodtan hogy ki akartad mosni mert romlott cucc zudult ra de elhagytad . Nem hinném hogy többen vagytok mint kellene és kivágnak inkább hiányos a létszám .
2021. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találták meg. Holnap reggel futok még egy kört hátha sikerrel járok. Hanem akkor a munkahelyemet értesítem
2021. dec. 8. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5: nem tudom Győrben mi a helyzet, de Bp-en kihalásos alapon lehet csak bejutni kukásnak.
2021. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó : miért, ilyen népszerű? Most ezt komolyan kerdezem.
2021. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem 7-es vagyok, de nekem van kukás ismerősöm, így tudom, hogy jól keresnek. Plusz sokan jattoknak is a plusz szemét elviteléért. Valamiért tényleg kihalásos alapon megy a dolog.
2021. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a 9-es mondja, úgy van. Plussz találnak egy csomó mindent, néha vadiúj dolgokat is. 3 embert ismerek, aki kukás volt. Ők mesélték, hogy még a szemét égető nagyon protekciós hely.
2021. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!