Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem illik kapucniban dolgozni...

Nem illik kapucniban dolgozni irodában?

Figyelt kérdés
A kollégáim kibeszélnek és rajtam röhögnek amiért egész nap kapucniban dolgozom a számitógép előtt. Nincs dolgom ügyfelekkel, egész nap nem találkozom senkivel, csak a munkatársak látnak.

2021. nov. 25. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
7. Lehet, hogy bármiért megszólnák, De ez a kapucnival való gépezés mégis egy kicsit olyan mintha azért csinálná mert vaj lenne a füle mögött.
2021. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak el van a maga világában?
2021. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
32%
Milyen munkatársak? Egt ilyen üzemben kb a mérnök a legképzettebb. Kik dolgoznak ott rajtad kívül? Hegesztők, esztergályosok, lakatosok? Nincs jobb dolgod, mint a csicskák véleménye miatt aggódni?
2021. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is ez tünt fel, hogy mérnök vagy egy vasas üzemben.

Mit foglalkozol vele, hogy mit gondolnak rólad az 1 bites prolik?

2021. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Én programozó vagyok és rajtam is mindig van… Nekem szociális fóbiám van és így sokkal kényelmesebb.

Illetve már a füleim is megszokták a kicsit melegebbet.

2021. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, munkások. Épp az bánt, hogy tulajdonképpen a felettesük vagyok és rajtam gúnyolódnak. Baráti csípkelődésnek sem lehet nevezni, mert két hete dolgozom itt és nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy ilyesmit megengedjenek maguknak.
2021. nov. 25. 17:22
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Akkor főnökként erélyesen oltsad le őket.
2021. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Mentsegedre, meg mindig inkabb, mint a sapkaban allurkodve musort vezetni, mint a Trvko.
2021. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni vele, mit szólnak a kollégák, ha befagyasztanak nyáron légkondival, én is felöltözök az irodában, hiába van kint hőség. Egyébként meg szólj a munkavédelmisnek, hogy hideg van. Van erre szabályzat, hogy milyen hőmérsékletet kell biztosítani, vagy ha ez nem lehetséges, akkor kell biztosítani pl. védőitalt, be lehet tenni az irodába mobil fűtőtestet.
2021. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy kollégám (programozó) legtöbbször kalapban dolgozott. Később, mikor már elment máshova, egy itteni főnök utólag megszólta ezért a furcsa szokásáért.

Egyébként, dresszkód függő is, hogy mit viselhet az ember, már ahol van ilyen (és be is tartják).

2022. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!