Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem illik kapucniban dolgozni...

Nem illik kapucniban dolgozni irodában?

Figyelt kérdés
A kollégáim kibeszélnek és rajtam röhögnek amiért egész nap kapucniban dolgozom a számitógép előtt. Nincs dolgom ügyfelekkel, egész nap nem találkozom senkivel, csak a munkatársak látnak.

2021. nov. 25. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Hát én is összesúgnék a hátad mögött... :-D


Fázik a fejed, vagymi???

2021. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha abban a brutál, nyarat idéző melegben, amire átlagos zárt helyet felfűtenek, elviseled magadon a kapucnit.. :-o


Mindazonáltal ha olyan jellegű a munka, akkor szerintem nem gáz.


Egy munkatársam felemás cipőben és zokniban járkál és férfi nemi tudjátokmik vannak az asztalán plüssből, műanyagból.

2021. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok egy fémmegmunkáló üzemben, tulajdonképpen az irodám csak egy elkerített kis sarok a műhelyben és nemigen van 20 foknál melegebb.
2021. nov. 25. 16:19
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván nem fázik a fejed. Videóklippekben meg katalógusokban, reklámfotón olyan menő, akkor életben is az. Ja, nem. 13 éves kiskandúrok csinálták ezt a kapucnizást de már kinőtték, 2021-ben vérciki.
2021. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
egy kicsit fura, de lehet nem ez miatt beszélnek ki :)
2021. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem érdekelne. Nem egy zakóban, ingben járós munkád van.
2021. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom 😂 csak engem nem érdekel ki miben van? Ha nem kell ügyfelekkel találkoznia miért baj ha kapucniban van? Így érzi jól magát, nem hiszem hogy a “menőség” miatt, de ha amiatt is, nem mindegy?? Ebből is látszik, hogy tényleg bármit csinálhat az ember úgyis megfogják szólni.
2021. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem illik, mert olyan hagyjatok-békén kinézete lesz az embernek a kapucnitól. Mint egy durcizó tinédzser.
2021. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#4, a vérciki inkább az, hogy felnőtt emberek azon rugóznak hogyan öltözködik a másik ember.


Ha így érzed jól magadat kérdező, akkor hajrá. Ha a konfortérzeted ezen múlik, akkor nem lényeges.


Mifelénk informatikus körökben ez sosem volt téma, valaki papucsba jár, valaki ingbe, valaki meg melegítőbe.

2021. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
…lehet hogy azt is akarja, hogy békén hagyják. Nem hibáztatom :D
2021. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!