Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor most màr csak menjek...

Akkor most màr csak menjek be, csinàljam meg, ès vegyem fel a pènzt?

Figyelt kérdés

Imadom a munkàmat.Jól keresek. Beszèltem a főnökkel az előre menetellel, hogy szeretnèk.

Vàlasz:"Simàn mehetnèl előre. Jó ès azokat a bàtor döntèseket hozod meg, amiket màs nem mer. Rutinos vagy.Okosan csinàlod, ès mindenre megvan a magad vàlasza. Nagyon megvan benned az a plusz, ami sokakban nincs. Ès nagyon megèrdemelnèd a rèszedről. De màr sajna túl idős vagy.20-25 èv közöttieket keresünk. Megpróbàlhatlak àtnyomni a szitàn, de nem igèrek semmit."

30/f


2021. nov. 16. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kristóf?
2021. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
(Akivel beszèltem, csak az első lèpès. Be kell ajànlania. Azt mondta ha szeretnèm, ő beajànl, megoldja hogy oda kerülhessek. De nem biztos azt fogom csinàlni amit most. Ő megadja a tàmogatàsàt, a munkàm miatt. De ha a màsik munkakört vàlasztom, az nem lenne ugyan ez, nem èlveznèm. Nem lenne meg az az ambició, hogy igen ezt most jól meg fogom csinàlni...)
2021. nov. 16. 08:36
 3/13 A kérdező kommentje:
1#Nem
2021. nov. 16. 08:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy modell vagy vagy prosti, vagy miben akadályoz a 30 éves kor?...


És a francia betűk hogy jönnek ide? Annyira LMBTQ az a csávó, hogy még francia akcentussal is beszél?

2021. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, menj be, csináld meg és vedd fel a pénzt.
2021. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4#:

1:Egyik se....

2:Ne politizàljunk

3:Ne keverjünk bele nemi identitàst.


Köszönöm.

2021. nov. 16. 08:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennél, hogy mi az a munkakör, ahol. 30 éves kor akadály.


Akkor bullshit gyanús, hogy csak arra tudok gondolni, hogy nem akarja a legjobb munkavállalóját elveszíteni és emiatt taft maga mellett.


Gondolom sok időt beleöltél, szóval csináld ugyanígy, de kérj fizetésemelést, ha nem ad, akkor pályazz el.

2021. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6 ève vagyok ebben a munkakörben.Jól keresek, nem a pènz miatt szeretnèk elsősorban feljebb kerülni, hanem hogy kihívàsokat talàljak, ès nívósabb feladatokat kaphassak....
2021. nov. 16. 08:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Az hogy maga mellett tartani.... benne lehet, de neki is van főnöke, ès ő mond àment az ajànlàsra, vagy söpri le az asztalról. Ès mert vannak nàllam fiatalabbak, ezèrt nekik ad esèlyt...
2021. nov. 16. 08:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még olyan helyről ahol a 30 éves túl öreg,ezért a 25 éves tapasztalatlant léptetik elő. Ha nem írhatod meg direktben mi ez, legalább megírod a szektort? Vagy körülírod mi a munka? Elkezdett érdekelni.
2021. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!