Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor kiírják az álláshirdeté...

Amikor kiírják az álláshirdetésbe,hogy a "bérezés: br 420.000 Ft - 530.000 Ft" akkor mennyi lehet a pontos összeg? Miért ez a nagy eltérés?

Figyelt kérdés

Diplomásoknak szóló álláshirdetésben láttam ezt,hogy a bérezés: br 420.000 Ft - 530.000 Ft.

Akkor vajon mennyi lehet a pontos fizetés? Nem mindegy hogy valaki bruttó 420-at vagy 530-at keres?

Vagy ez attól is függ hogy mennyi túlórát vállal be?


2021. nov. 4. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a teljesített óráktól, különböző pótlékoktól ( délutáni, hétvégi, ünnepnap, munkaszüneti nap, túlóra, nyelvpótlék, etc.)függ. A túlórát nem számolják bele a rendes havi bérezésbe.
2021. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás állásnál inkább arra gondolok, hogy mennyire felel meg. Mi pl kerestünk X pozira embert, igazából senior kellett volna, de azt nem találtunk, úgyhogy juniort vettünk fel (persze nem volt ez így nevesítve, kis cég vagyunk), aki nyilván a bérsáv alját kapja. Mennyit kell betanítani, milyen nyelvet beszél, mennyi tapasztalata van stb, ezek mind számítanak.
2021. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tapasztalattól függ és hogy mennyire akarnak.


Többnyire marketing szöveg, hogy "Jelentkezz mert akár jól is kereshetsz", aztán igazán senkinek sem ajánlják fel a maximumot.

2021. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkától és tapasztalatból függ. Nagy cégeknél bérsávokat húznak meg. Minél inkább rátermettnek látszol és minél inkább elképzelésüknek megfelelőnek annál több esélyed van a magasabb összegre. Ha biztosra mész és br. 420 000 Ft-tal számolsz kb.netto 277 200 Ft +cafetéria (már ha utóbbi van náluk.)
2021. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen munkánknál a havi bér az fix szokott lenni, szóval pótlék nincsenek (~9-17-ig van munkaidő, sok esetben rugalmasan). A munkanapok számától sem függ, hiszen havi bérről van szó, nem pedig napi vagy órabérről.

A bérezés pedig attól függ a sávon belül, hogy mennyi tapasztalatod van, hogy mennyire releváns a tapasztalat, illetve, hogy mennyire rendelkezel azokkal a készségekkel, amik nem kötelezőek, de előny ha rendelkezel velük.

2021. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék le azért kutyába, ha 420 a minimum tessék legalább 450-et elkérni, az igazán nem sok
2021. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti 420-450 lesz
2021. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2 Én meg pont azt tapasztalom (jelenlegi keresőként), hogy mostanában alig keresnek seniort, és inkább juniort keresnek, mert nem akarják/tudják megfizetni a seniort-t. :D Vagy a másik véglet van most, hogy ha valóban jó a fizetés, akkor kb egy "covid miatti 3 pozis összevont, mindent is te csinálj" munkák vannak..


Egyébként igen, már megválaszolták: a sáv itt abszolút a tapasztalat és skillek alapján van.

2021. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# igen, es volt olyan h 3-5 év tapasztalat 🤣
2021. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-várjál: én minap láttam olyat, hogy "junior és senior közötti", aztán leírja, hogy 5-10 év tapasztalattal. -Mondom mi van?? :D
2021. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!