Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet véget vetni az...

Hogyan lehet véget vetni az ilyen határt súroló csicskáztatásnak?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok egy vendéglátó egységben ahol közel 2 éve dolgozom, az utóbbi évben illeszkedtem csak be igazán. Most már minden dolgozóval és a vezetőkkel is megszoktuk egymást, viszont amióta ez a felállás észrevettem, hogy a managerem és a területi vezető (két férfi akik nagyon jóban vannak, általában együtt jönnek-mennek) azon versenyeznek, hogy ki csicskáztat többet. Elég visszaszólós típus vagyok ha érzem hogy feszegetik a határaim, volt már, hogy valamelyikőjük kávét akart velem főzetni magának ami nálunk sosem fordul elő, én meg csak nevettem, hogy neki is ugyanannyiba fog kerülni mint egy vendégnek. Ez láthatóan megalázta és utána sokkal durvábban kezdett csicskáztatni, erre pedig "válaszként" a másik is. Múltkor csöndben ültek a számítógépnél amíg én pakolásztam, a manager rám szólt a semmiből, hogy hozzak le egy csomag papír poharat mikor egyszerre 5-öt szoktunk minimum. De én nem szóltam, lehoztam, erre visszaküldött, hogy hozzak mégegyet. Mondom akkor hozzak még 4-et, hogy többször ne kelljen felmennem? Erre látványosan mérges lett és felemelte a hangját, hogy azt csináljam amit kér ne ötletelgessek. Utána többet már nem mert lehozatni, de érzem hogy ennek is következménye lesz. Ez pont egy olyan dolog amibe nem szólhattam bele mert úgymond a munkaköröm, mégis mindenki látja mi a helyzet. A területi vezető (mivel ő a "nagyobbik") ilyenkor vagy röhög mellette, vagy csöndben hallgatja, majd ő is kér tőlem valami feleslegeset ami több energiámba fog kerülni. A csoportvezető és a helyettese két nő akik sosem állnának ki ellenük. Ti ilyen helyzetben mit tennétek?

23/L



2021. szept. 19. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondasz fel? Keress más munkahelyet..
2021. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked ott maradni, mért hagyod magad megalázni. De amíg még ott vagy, addig se hagyd, csakúgy, mint eddig.
2021. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Júj, de undorító!!! Ne hagyd!!! Ha kérnek valamit, hozasd le velük. Max kirúgnak, de ilyen szar helyért nem kár, ahol a saját munkatársaid se állnak ku melletted.
2021. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress mást, itt már hlyére vesznek, látják, hogy nem vagy khmm, hajlandó...
2021. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!