Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen már, hogy állásinterjún...

Milyen már, hogy állásinterjún azt mondtak milyen ember vagyok én, hogy nem oltatok a szüleim miatt?

Figyelt kérdés
Mondom nekik ironikusan, hogy ők be vannak oltva tehát el se kaphatják, nem? Arra már nem igen tudtak felelni.
2021. aug. 25. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9-es: pont most helyezkedtem el, voltam legalább 9-10 interjún, mindegyiken megkérdezték, hogy oltva vagyok-e, sőt volt, ahol kérték is, mert októberben lesz csapatépítő, és akkor már lehet, hogy kelleni fog a védettségi mindenhova, szóval ez már teljesen elterjedt kérdés.
2021. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%
Az egy dolog, ha nem vagy oltva, de milyen indok már az, hogy a szüleid miatt. Ha azt válaszolok nekik, hogy sajnos volt már más oltásoknál komolyabb mellékhatás, azt még talán elfogadják. De én se adnék munkát senkinek, aki az oltásra azt mondja, hogy a szülei miatt inkább nem.
2021. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hol írtam hogy a szüleim miatt oltatok vagy nem oltatok?

Az interjúztató mondtàk, hogy ha a saját egészségem nem érdekel akkor legalább lenne bennem annyi, hogy a szüleim egészsége miatt oltatok.

Előbb olvassatok normális el.

2021. aug. 25. 11:35
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem is kell a munkájuk mert azt mondták ez nem kérés volt, hanem ha lesz oltás lesz munka, ha nem akkor nem.
2021. aug. 25. 11:37
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi! Sz@rni bele! Nálunk mikor felvétel volt, pont hogy az oltatlanokat vették fel, nyilván azokat akik normális hangnemben eltudták mondani miért nem oltották magukat. Az oltás megléte automatikus diszkvalifikációt jelentett.
2021. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Igazuk van. A felelőtlen embereket ki kell vetnie magából a társadalomnak. Nincs más út!! Elég volt a járványból. KELL AZ OLTÁS!!
2021. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
56%
Ne oltasd be magad ! Van olyan hely ahol nem is kérdezik. Ha meg nem kérdezik, kerülni kell ezt a témát !
2021. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!