Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért játszódik le bennem...

Miért játszódik le bennem mindig ugyanaz a folyamat?

Figyelt kérdés
Mikor évekkel ezelőtt jelentkeztem dolgozni, rengeteg ambícióval és megfelelési kényszerrel álltam neki a rengeteg elváráshoz a munkám során. Mikor konfliktusok adódtak, akkor a “srácok mellé” szegődtek az emberek. Abban a helyzetben, hogy megfelelsz mindenkinek, mégsem vagy jó, tartósabb betegséghez is vezethetett volna. Aztán könnyítésül, más területeken is kipróbálhatta magát az ember. Viszont, azt látni, hogy ha szépen dolgozol, évek múlva kiérdemelheted azt, hogy mosolyogjanak rád, viszont mikor, segítség kell, okosabb emberektől, akkor jobb, ha inkább szőnyeg alá söpröd a dolgokat, mert amúgy rosszabb lesz. Ha az ember mindig természetesen dolgozik, hogyan tudja azt kivitelezni, hogy ha problémák jönnek vele szemben, akkor mindig csak legyintsen, mert különben közutálat tárgya lehet. Miért játszódik le bennem mindig az a folyamat, hogy szépen kell dolgozni, de ellenvetések esetén, jobb ha hallgatsz?
2021. aug. 9. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem miről van most szó.
2021. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakori balhék balhés emberekkel történnek. Oka van hogy mindig a közutálat tárgya vagy, valószínűleg taszító, irritáló személyiséged van. Volt szerencsém ilyenekhez nekem is, természetesen magát sosem tartja hibásnak semmiben, mindig a környezete a szr és őt bántják.
2021. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni milyen folyamatok játszódnak benned ez a maszlag alapján amit most leírtál :D

Komolyan nem értem mit akarsz mondani,remélem te vagy az a troll aki értelmetlen kérdéseket talál ki

2021. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!