Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdőként milyen egy szállodáb...

Kezdőként milyen egy szállodában recepciósként dolgozni?

Figyelt kérdés
Sose volt ilyen jellegű munkám és nincs ilyen fajta képesítésem se. Esetleg ha van valakinek tapasztalata annak meg köszönném ha le írná.
2021. júl. 7. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szállodába tuti nem vesznek fel, de amúgy arra készülj, hogy legyél akármilyen kedves, ha nincs kész a szoba, mire a vendég érkezik becsekkolni, rajtad fogja levezetni a feszkót. Ezt ne vedd személyesre!
2021. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mesélték, hogy egy hajléktalan járt be a hotelbe állandóan.
2021. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából az önéletrajzomból a szálloda vezető tudta már hogy nekem nincs semmilyen tapasztalatom ilyen téren és ennek ellenére hívott be.

Köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 8. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint szinte kizárólag a közvetlen kollégáid hozzáállásán múlik a dolog. Ha normálisak, segítőkészek, barátságosak, akkor minden szuperül fog menni. Ha van köztük csak egy szemetebb, az eléggé megnehezítheti a dolgot, mivel egy kezdőnek nagy szüksége van a munkatársai támogatására.
2021. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!