Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elmegyek egy fizetős...

Ha elmegyek egy fizetős munkásszállásra, akkor fognak nekem csak úgy szobát adni, mint magánszemély? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Lenne munkám, de elég messze, 140 km-re. A munkáltató nem ad szállást, magamnak kell intéznem. A munka túl jó ahhoz, hogy ezt kihagyjam, szóval amíg nincs albérlet addig elmennék munkásszállóra, ha lehetséges. Ha bemegyek hogy szeretnék kivenni egy szobát, akkor kifizetem és fognak adni csak úgy? Vagy ez, hogy működik? Csak cég tehet el ilyen helyre?

Tudom milyen egy munkásszállás, laktam ilyenen, szóval kérlek ezzel ne is gyertek, hogy mekkora putri, meg gyomorforgató, mert tisztában vagyok vele. Tényleg csak ideiglenes megoldásként kellene.


2021. júl. 6. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kiveheted magadtol, van egy rakas munkasszallo ami szerintem(?) nem all ugy ceg tulajdonaban, hogy csak adott munkavallalok vehetik ki. Legalabbis gondolom ezert vannak meghirdetve ingatlan.com-on meg egyeb oldalakon a szobaik.
2021. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!