Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt ha felmondasz,...

Próbaidő alatt ha felmondasz, mert nem jött be az új hely: azonnalival mész el vagy maradsz még, ha megkér a főnököd?

Figyelt kérdés
Nem akarok már tovább maradni, sok a túlóra is, de nagyon nehezen találnak embert. Ilyenkor rosszul kene éreznem magam ha nem akarok tovább maradni, hanem következő nappal már nem dolgozok, mivel próbaidőn vagyok? A viszonyotok egyébként jó, de sok a túlóra e s több dolog sem megy jól..

2021. júl. 4. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azoknal lelepek. Nem azert dolgozok, mert Szepen megker ra a fonokom.
2021. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezert van a probaido, te is felmondhatsz barmikor, es forditva.

Ne erezd rosszul magad, nem a te dolgod, az a lenyeg, hogy te talalj magadnak olyan munkat, ami megfelelo :)

2021. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megyek.

Nem vagyok Gandhi, tojok a cég érdekeire.

Egyébként ha emberi körülményeket biztosítanának, akkor nem találnának nehezen embert.

2021. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell maradnod egy napot se és még csak lelkiismeret furdalásos se legyen. Ha annyira fontos nekik egy dolgozó, akkor bánjanak vele úgy, hogy az ott is maradjon. Az csak a buta hr-es p****ák várják el, hogy az alkalmazott azért vállaljon, náluk munkát, hogy a cég sikerességét növelje, ez természetesen nevetséges mindenki azért dolgozik alkalmazottként, hogy pénzt keressen, méghozzá olyan helyen, amit el lehet viselni emberileg is.
2021. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lépek, egy órát sem maradok. Akár a műszak közepén összecuccolok, és megyek haza, velem nem szórakozik senki.
2021. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ugyanilyen helyzetben. Nem arról szólt a munka amit ígértek, és kezdetektől folyton túlóráznom kellett, plusz majdnem minden szombaton bemehettem, pedig havi 1-ről volt szó. Rájöttem, hogy ennyi túlóra mellett se időm se erőm nem lesz másik helyet keresni, és ha tovább várok letelik a próbaidőm, akkor meg nem állhatok fel egyik napról a másikra. Nem volt oda a főnököm amikor felhívtam, azt kérte maradjak még legalább 1-2 hónapot mert túl sok a munka, de nemet mondtam. Ők is kirúghatnak szemrebbenés nélkül próbaidő alatt bármikor, nekem is jogom van eljönni. Ha lelkiismereti kérdést csinálsz ebből, ott ragadsz évekre, és tönkremész fizikailag és lelkileg is.
2021. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pontosan utolsó.. :(

köszi mindenkinek! Igen erre figyelnem kell: Határozottan fogom közölni, lelkiismereti kérdés nélkül.

2021. júl. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!