Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan főnököd, aki...

Volt már olyan főnököd, aki megkövetelte, hogy tűző napon dolgozzatok és aki egy percre a hűvösre ment, azt kirúgásal fenyegette?

Figyelt kérdés
Plusz kamerával nézte ki megy árnyékba.

2021. jún. 23. 09:37
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szerencsére nem ha a tiéd ilyen akkor szépen jelentsd fel
2021. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem azért fizet, hogy az árnyékban álldogálj. Én kirúgtam az összes dohányos alkalmazottamat, mert nem bírtam nézni, hogy az én pénzemen cigiznek, beszélgetnek, kávézgatnak.
2021. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Védőruha, védőital, hivatalosan betartott pihenők mellett megteheti, egyébként akár munkaügyi bíróságra is viheted a dolgot, ha gyűjtesz és prezentálsz bizonyítékokat a sorozatos törvénysértésekre. Ne sajnáld! -Ő sem teszi veletek ezt!
2021. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Már az nincs rendben, hogy kamerával figyel titeket a beleegyezésetek nélkül, - de pont ez az eszköz az, amely - amennyiben fel is vesz, - támadhatatlan bizonyítékkal szolgál a munkaügyi bíróságon. Ha kimeríti a cselekménysorozat a kínzás fogalmát, akkor pedig polgári perré is duzzadhat a dolog, - mert ez körülbelül az a szint, mint amikor bezárod a kutyát vagy a gyereket egy napon, felhúzott ablakkal parkoló autóba.

Egyéb iránt, lehet, hogy ő fizet, de vannak megoldások - élen azzal, hogy pozitív példát statuál, megmutatja, hogy ő mire képes a tűző napon délután 14:00 óra magasságában! Az jogos, hogy a járandóságokon túl nem kedveskedik senkinek, de ha azt nem adja meg, ami jár, akkor fizessen bírósági ítélet következményeként!

2021. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
#4 Édes istenem, ennyi ostobaságot összehordani :)
2021. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az az ember ostoba, aki még mindig az egyiptomi rabszolgatartó társadalomban él szellemileg!
2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2%
Olyan Balázska hangulata van ennek a kérdésnek.
2021. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!