Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkatársam mindig...

Ha a munkatársam mindig rosszul van munkaidőben, akkor mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
19 éves. Olyan, mintha nem enne rendesen, máskülönben nem panaszkodna arra, hogy ájulás fenyegeti. Én támogatom mindenben, sokkal nyitottabb lett, mióta ismer. Hogyan segítsek neki? (Kpop)
2021. márc. 17. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hívd meg egy süteményre, szendvicsre.
2021. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mesélte a napokban, hogy otthon is nem volt energiája a biciklivel menni.
2021. márc. 17. 23:56
 3/10 A kérdező kommentje:
Szendvicset nem eszik, inkább édeset szereti.
2021. márc. 17. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3 Nemrég volt itt olyan kérdés, mitől fáradt az illető. Kiderült, hogy sem vizet nem iszik, csak üdítőt, és rendes ételt, zöldséget, gyümölcsöt sem, csak sült krumplit, szénhidrátokat. Nem volt nehéz tanácsot adni.
2021. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szereti az édeset, mert keveset eszik és az megdobja az energiáját.


Szerintem neki költségvetési tanács kellene. Kifuthat a penzéből.

2021. márc. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van neki, de az egészségére nem ad. Ma azt mondta, ha 10 perc múlva nem jön vissza, mert elmegy a WC-re, akkor keressem meg. Ez szünetben volt.
2021. márc. 18. 00:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet attól, hogy keveset vagy nem egézséges kaját eszik.

Az is előfordulhat, hogy nem iszik elég vizet vagy túlságosan izgul és azért szédül.

2021. márc. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez sűrűn előfordul nála, hogy ilyen tünetek (fejfájás, szédülés, gyengeség) jelentkezik nála.
2021. márc. 18. 00:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz esetleg nem akar elmenni? Szerintem egy kivizsgálás nem ártana.
2021. márc. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz kéne menni, vagy ha olyan helyen dolgoztok, akkor üzemorvos. Viszont utóbbi tarthatja munkára alkalmatlannak, így a csajt kirúghatják. Nem tudom milyen jellegű munka, de az ájuldozás miatt beesik egy géphez vagy valami, akkor az az ő hibája lesz, viszont a felettesét is felelősségre vonhatják.
2021. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!