Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » AZ M1-en azt mondják, hogy...

AZ M1-en azt mondják, hogy kevés a munkanélküli és hogy a kormány megvédi a munkahelyeket. Ez tényleg igaz? Kevés a munkanélküli?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen!Csak januárban 100 000 ember veszítette el a munkáját de mindegy
2021. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Fenéket. Egyre több lesz.
2021. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez igaz, akkor en vagyok a fogtunder. Ezeken a kormanykozeli csatornakon az se igaz, amit kerdeznek.
2021. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
M1? Lol, vagy 10 éve hazudnak, nem jöttél még rá?
2021. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A Tv2-n is ezeket mondják
2021. márc. 1. 17:01
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Igen,mert fityeszes csatorna

Dől belőle a propaganda amire qvára nem vagyok kíváncsi és nem is vagyok hajlandó nézni a hazugságaikat

Nagyon ferdítenek.Ajánlom ne nézd mert félrevezető lehet amiket ott hallassz

2021. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tunt fel, hogy eszak-koreai csatornakat nezel? Mar csak nagyon keves valasztja el attol. Ha komolyan veszed ezt a trasht, ertem, miert van egypartrendszer.
2021. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor kinek higgyek mégis?
2021. márc. 1. 18:02
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ honnan nézzük, a Gyurcsány érához képest valóban kevés ,de a vírus előtti állapothoz képest most sok a munkanélküli.
2021. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a köztudottan a kormányhoz köthető médiumoknak nagyon nem érdemes hinni, mert minden olyan témában minimum ferdítenek, ami nem semleges a kormény megítélése szempontjából. A nagyobb magyar nyelvű kereskedelmi adók közül kb az RTL az egyetlen, ami úgy-ahogy független. Internetes híroldalak közül szerencsére még több nem befoglalt akad, de hát nyilván ők sem az abszolút igazság letéteményesei, szóval próbálj több helyről tájékozódni és forráskritikát alkalmazni. Amúgy meg nem tudom, hogy védi meg a kormány a munkahelyeket, mert a környező országokhoz képest is egy rossz vicc, mennyire nem tesznek semmit a komplett szektorokat érintő visszaesés hatásainak enyhítésére, nem hogy Európa gazdagabbik feléhez viszonyítva. A napokban láttam a statisztikát, pont év elején indult megint drasztikus növekedésnek a munkanélküliek száma.
2021. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!