Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másnak is szünt már meg...

Másnak is szünt már meg munkahelye a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Hogy találtatok új állást?


Nekem múlthéten szünt meg a ruhabolti munkahelyem és nem biztos, hogy a járvány után kinyit egyáltalán újra...végleg bezárt a bolt, minimális pénzt kaptam, 30e alatt. És ezzel annyi...


Albérletben élek és nem tudom, mit tegyek...


Tudtok valami javaslatot? Tényleg csak a rabszolgatartó tesco állások maradtak?



Nem is értem, ez itt hogy lehet! Külföldön MINDENKIT kifizet az állam a járvány miatt...undorító



2020. márc. 27. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Lattam mezogazdasagi munkam at ahol szallast is adnak.

Nekik most is kell az ember.

Nekem is vszinu ez lesz amig nem fejezem be az iskolamat.

2020. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs munkakat
2020. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tévesek az infóid. Németországban élek és itt is rengeteg embert elküldtek a közvetítő cégek. Ha az illető ledolgozott idő után jogosult munkanélkülire akkor kap. Ha nem akkor semmit nem kap ezután.
2020. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan munkát keresnék,ahol adott az ottlakhatás,gyár,babysitter,idősek mellé esetleg.
2020. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Angliaban se mindenkit fizetnek ki.

Ha a ceg ugy dont hogy megtart, es visszavar a krizis utan, akkor igen, fizetnek.

Ha megszabadult toled a ceg, akkor nem.

A maganvallalkozoknak is csak akkor fizetnek, ha legalabb 1 eve van uzlete, es bizonyos osszeget nem haladt meg a bevetele.

2020. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk behozzuk a cégnél a lemaradást, mert mindig kicsúszunk a határidőből. Szóval, kb. pár hétig úgy is lesz munkánk, ha minden becsődöl és leáll.

Amúgy igen, a Tesco szint vár, ha nincs komolyabb végzettséged vagy szakértelmed. Főleg a mostani helyzetben.

2020. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!