Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pizzafutár meló? Tapasztalatok...

Pizzafutár meló? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Szóval, pár hónap és költözök egy nagyvárosba és jogosítvánnyal + autóval futárként szeretnék elhelyezkedni. Az a tervem, hogy pár hónapig kipróbálnám magam pizzafutárként, majd áttérnék a netpincérre/woltra, mikor már szereztem egy kis tőkét és egy kis tapasztalatot. Milyen a meló és a légkör? Egyszerre hány pizzát kéne vinnem? Stresszelő munnka? (baszogatnának-e, ha nem villám tempóba járom meg az x km-t?) Mennyit tudnék keresni napi szinten? Egy héten átlagosan 5x12 óra van? Bocsi a sok kérdésért, de lényegében minden érdekel a munkával kapcsolatban :D

#pizzafutár #pizzafutár állás
2021. jan. 31. 15:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem nem jött be pedig pár helyen futárkodtam időre kell menni sietni sok a külföldi nincs otthol alszik tusol mikor rendel nem az ő neve van kint kapucsengőn őrjöng a vevő mert kesik a pizzaja varos masik vegere kell menni kb 30 perced van kiszorni 4-5pizzat fizetes kb alap fix 5 ezer korul van cimpenz 250-300 terminalt is kell hasznalni parkolohely hianya sokszor rossz cím egy 12 ora alatt összejön olyan 16 ezer es akkor ebbol meg a benzin kb 2-3 ezer legalább napi 50-100km vezetsz belvaroson belul jah es debreceni vagyok
2021. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a pizzafutár melót ténylegesen csak pár hónapra tervezem, amíg tapasztalatot és egy kis zsebpénzt gyűjtök. Amit hosszabbra terveznék az a wolt, vagy a netpincér. De köszönöm a hozzászólásod! :)
2021. jan. 31. 16:08
 3/3 anonim válasza:
91%
Hát hajrá még annyi hogy ha tudsz vigyél váltópénzt meg legyen korlátlan hívásos telód plusz mobilnet gps miatt es arra is számíts hogy neked kell nézni mikor szakács megcsinálja nem szólnak csak meleg hütőbe rakják és neked kell kivadásznod meg dobozokat hajtogatni reggel meg legyen benzined klinika korhazat gyakorold be ha pl szülészetre viszed mert nem lesz kiírva meg eléggé erős intenzív szaga van ha viszel ki 5-10pizzat egyszerre kocsi szagosító nem árt, kb így ennyi első voltam
2021. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!