Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki minden nap...

Van itt olyan aki minden nap dolgozik? Akár két munkahelyen?

Figyelt kérdés

El kellett költöznöm otthonról, mert összevesztem az anyukámmal.

Találtam egy 30nm-es kis lakást, de ez is eszméletlen drága. (115e+rezsi)

Az alapfizetésem nem lett volna elég, hogy eltartsam magam. (110-160e ft, attól függ mennyi napot kapok)

Szóval most keresek egy másodállást. De eddig egy munkahellyel is hulla voltam.

Hogy bírjátok, hogy szinte minden nap dolgoztok, és nincs idő pihenni? Tippek?

22l


2021. jan. 30. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki dolgozik már manapság 😀
2021. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Hosszabb távon nem éri meg, teljesen kimerülsz. Keress inkább olcsóbb lakást/bérlőtársat.
2021. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Én, apám munkájában feketén minden nap 4-5 órát dolgozom, de pénzt nem kapok mert bevételünk nincs. Azért dolgozok neki, mert az apám. Emellett egyetemista vagyok egy nagyon nehéz szakon. 21/F

Bírni? Sehogy, belehibbantam :D

2021. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Én rugalmas munkaidőben napi 10 órát hozok átlagban, de van hogy itthon még többet is ráhúzok. Ettől függetlenül bírom, és én is gondolkozok egy másodálláson
2021. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Èn egy cègen belül voltam, úgymond két helyen. Nappal eladó, èjjel pèk. Pár hónapig birtam, mikor a volànnàl elaludtam többé nem mentem csak a nappalira, arra voltam bejelntve hivatalasan.
2021. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy mennyi ideig szetetnel egyhuzamban dolgozni, amúgy éjjelente pihensz tehát 8-10 óra alvás adott.

Én 7 bol 6 napot dolgozom de valamikor a hét minden napján, ha van maszek munkám 40-55 e Ft is kapok 1 napra , és ez szabad nap.

Sokat spórolhatsz ha olcsóbb szobát keresel , gyümölcs és a jó étel nagyon fontos.

Jobb lett volna ha anyukaddal maradsz, hiszen alkalmaszkodni mindenhol kell.

2021. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell a szülővel összeveszni.

Ezért sem értem azokat akik szerint a gyereknek el kell mennie otthonról 18 évesen egyedül, látható a végeredménye.

2021. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Anyám már 8.tól azzal fenyegetőzött, hogy ha 18 leszek költözzek. Igy is ráhúztam otthon 4évet.

Anyukám mindig is nagyon makacs volt. Mindig csak az volt a jó, ahogy ő csinálja. Sajnos akármennyit segítettem neki pénzbe, házimunkába, ez sose volt neki elég. Hiába dolgoztam sokat, elvárta, hogy itthon mindent én csináljak meg. Nem volt elég neki soha semmi. Nem akartam összeveszni vele, és szeretem is őt, de sajnos ez igy nem ment együtt. E miatt költözött el a nővérem is pár éve.

2021. jan. 30. 17:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy igen elmeroggyant felfogás itthon, hogy a gyerek takarodjon a háztól, ha nagykorú lesz.
2021. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg az anyát, vedd el a lányát. Bocsi.

Ha az anyukad makacs, szerintem te is az agy. Bocsi.

Ez miatt most szivsz....

Nem fogod bírni , hacsak nem vagy erős jellem.

2021. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!