Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám a teàt nèpszerűs...

Hogyan tudnám a teàt nèpszerűsìteni a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam csapatokat képezve, minden emberrel megkóstoltatnék külöböző ìzű teákat, majd mindenki kitalálná, hogy milyen fajtát fogyaszt. Lègúti betegsègeknek annyi. Jó ötlet ez?
2021. jan. 1. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem szeretik a teát, akkor hiába kóstoltatsz velük bármilyet, nem fogják megszeretni. A tea amúgy sem véd meg a légúti betegségektől, úgyhogy ha kizárólag emiatt akarod őket teázásra szoktatni, felesleges próbákozni.
2021. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rossz. Talan szabaly is van erre. Se termekbemutato, se hitterites, se lofasz ne legyen munkahelyen. Baratilag meselhetsz, aki onkent erdeklodik, annak mutogathatsz privatilag.
2021. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miféle tea az ami tutira megvéd a légúti betegségektől? Csak nem vmi MLM-es cucc?


Munkahelyen tilos az ilyen tevékenység!

2021. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
A tea nem véd a légúti betegségek ellen és a találd ki mit iszol dolog is borzasztó ötlet. Nekem pl olyan betegségem van ami miatt nem vihetek be koffeint, ez elég általános szív és érrendszeri betegségeknél. Na most a kolléga nem feltétlen akarja ezt az orrodra kötni, egyszerűbb ráhagyni az ilyet a másikra, ha annyit is mond, hogy nem köszönöm.
2021. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pld utalom a teát, csak akkor iszom, ha beteg vagyok és kell valami forró mézes citromos cucc. De amúgy soha nem iszom, nem ízlik, eszembe se jut.
2021. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem cuki vagy. 😂
2021. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Nem mundenki szereti, meg a gyógynövényes teáknak iszonyat büdös szaga van. Kitalálósdit játszani meg óvodás ötlet.
2021. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a csodatea?
2021. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk rám próbálmád erőltetni, hogy teákat kóstolgassak, és nagyon rámenősen csinálnád, akkor viszonylag gyorsan a fejedre borítanám az egész löttyöt.
2021. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!