Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik volt a legkomikusabb...

Melyik volt a legkomikusabb állásinterjútok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint egyszer kémia szakos tanárnőnek jelentkeztem, bár még nem volt meg teljesen az ehhez való végzettségem, hozzáteszem azóta sincs. Ennek ellenére tárgyaltak velem, mert nem nagyon akadt jelentkező, más kérdés, hogy végül mégsem vettek fel. Szóval ott a helyi kémia tanárnő bemutatta nekem, hogy van a szaktanteremben vegyifülke is. Ám használni azt nem lehet kísérletek bemutatásához, mivel ő befalaztatta, ugyanis a gyerekek mindig Auschwitz-osat játszottak és nyitogatták a benne lévő gázcsapot...

2020. dec. 19. 20:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

He-he, viccesebbnél viccesebb szituk.

Na még egyet én is elmesélek. Az iskolaigazgató interjúztatott, és ezzel költői kérdéssel indított: remélem tudja, hogy minálunk nem túl magas szinvonalú az oktatás...

Akkor rögtön nem is esett le, csak hebegni, habogni tudtam, nem persze, hogy nem baj, csak kapjam meg ezt a nyomorék állást már, gondoltm magamban... Később aztán elgondolkodtam: wtf?! tulajdonképpen hogyan mondhat ilyet egy igazgató!? ez nem őt minősíti??

2020. dec. 19. 23:29
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Mobilazolgaltato(piros) 24 h telefonos ugyfelszolgalathoz keresett munkatarsat. Panelinterju: tobbunket egyszerre internuztattak. Az volt a kerdes,h ha elhallgatok infot vki elol,az hazugsag-e... azt mondtam,hogy igen... nem is vettek fel... igy bizzatok azugyfelszolgalatokban.


Masik: olajceg interju. Aszisztenst keresnek cegvezeto melle. Nemet angol tudassal. Internun ott ult: cegvezeto ferfi es feleseg es a hr-es. Idegen nyelven nem beszelgettek velem. Pedig tudtam volna. De megkerdeztek,h osszehazasodok-e a jelenlegi baratommal meg mikor akarok gyereket. Utalom a gyerekeket.. nem hittek el,h semmikepp nem akarok szulni 15 even belul. 😂na ezek a kerdesek eleg jogsertoek voltak. Miert akarok ott dolgozni? A penzert. Ez se volt nyero. Nem vettek fel. Mas mi masert dolgozik?? Vagy,ha nem a penzert,akkor miert nem onkentes munkat csinal??😂


Olyan interju: gepeket kellett eladni. Fizu nincs,csak az eladas utani jutalekom. Legyen kocsim,amibe a benzi t is en fizetem meg a mobil beszelgeteseket is,ami a munkahoz kell... na erre en mondtam nemet.


Teazoba felszolgalo: nincs interju,probanap van,amit nem fizetnek ki. Egy celebe a hely. Gratula... az ott dolgozok 12 ora munkaert egy nap 4000 et kapnak. Ez,ha heti 5x 8 orara atszamolod,kb 50 000 hufra jon ki. Kiborultak,h ezt kiszamoltam es a dolgozoknak elmondtam. Azt is kifejtettem,h az ugyfelek problemaja,h orakig varnak egyesek a teajukra/etelukre,mert nincs sorrendbe rakva a rendelesa tablan a pultban,hanem ossze vissza keszitik el. Ehhez a nagyeszu szervezeshez is kulon gratula. A kis eloreeso fonott hajtinca biztos kiszivta a tulaj agyat meg az enekles. Masznak a kukacok meg bogarak a teaikban a birsos araikert.


Mobil ugyfelszolgalat (kekek)Arkad. En szerettem beulni a pultba es fogadni az ugyfeleket. Ez volt a munkank. De a tobbiek nem akartak dolgozni. Foleg ebedidoben mentek el csoportosan 3 orakra. Illetve orankent 2x cigiztek. En dolgoztam a legtobbet es 3-unk kozul engem valogattak le meg a telefon muszeresz kollegat,aki a hibas telokat meg tudta volna javitani. De nekik az orok szingli kis szemuveges jelentkezo kellett,aki szabadidejeben megtanulta a rendszer mukodeset otthon es egyutt cigizgetett az ott dolgozokkal. Napi 10 ora munka szombat is bele szamit. 70 ezer huf havi fizuert 😂 Rohogtem,amikor elkuldtek.

2020. dec. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmentem egy helyre, ahol a 2. kérdés az volt, hogy mit csinálnék, ha én kapnám az állást, mármint mivel foglalkoznék ebben a munkakörben. Mondtam nekik, hogy ezt szerintem nekik kell tudniuk. Nem vettek fel (szerencsére).
2020. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterju nem volt. Kint ácsorogtam és beszélgetésbe keveredtem . Pont oda akartam jelentkezni, és mondták h okés akkor holnap kezdjek. Igaz történet
2020. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki Decathlon raktár, bementem interjúra még diákként és szituációs játékot kellett játszanunk, hogy ebből hogy deritették ki, ki a megfelelő ember ne kérdezze senki. Majd elkezdték mondani sportos embereket keresnek, hobbival, motivált, kitartó, fiatal embereket, magyarul mondva birkákat, hiszen a fizetés a mai napig netto 145eFt körül mozog, persze ezért cidázzad le saját magadat, és legyél aktiv, 2 műszakban :))) Kinevettem őket.
2020. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gabenito válasza:
100%

nekem egy ingatlantanácsadással foglalkozó cégnél volt, hogy miután megvolt a beszélgetés elkezdtünk a pénzről beszélni a HR vezetővel, aki keptelen volt még számológéppel sem egy nettó bért kinyögni a bruttó alapján😃

éreztem, hogy nem ő a legélesebb kés a fiókban. 1,5 évig voltam ott.

2020. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!